Klienci Xerox i EFI spotykają się na dorocznym spotkaniu grupy użytkowników EFI, nowa produkcyjna prasa kolorowa Xerox na wystawie

Napisany przez Toby Weiss Starszy wiceprezes i dyrektor generalny EFI Fiery Business Pierwszy dzień Connect, spotkania grupy użytkowników EFI w Las Vegas, Nevada, był bardzo pracowity. Impreza, która odbywa się w hotelu Las Vegas Wynn do 18 stycznia, jest jednym z najlepszych w branży miejsc otwartego dialogu i wymiany pomysłów w 2013 roku. Setki profesjonalistów z branży poligraficznej są tutaj, aby dowiedzieć się o kluczowych trendach i technologiach, które będą rozwijać ich firmy. A wiodące firmy, takie jak Xerox, dołączyły do nas, aby wziąć udział w rozmowach branżowych. Dzisiejsze wydarzenia rozpoczęły się od przemówienia otwierającego Guy'a Gechta, prezesa EFI, który naprawdę uchwycił emocje panujące w branży. Była to sala wypełniona profesjonalistami z branży, którzy wiedzieli to, czego nie dostrzegłby każdy przypadkowy obserwator branży poligraficznej: że druk, wykonywany przy użyciu odpowiednich narzędzi, z właściwym nastawieniem na wartościowe możliwości marketingowe, jest ważną, integralną częścią ogólnej transformacji w komunikacji. Te przesłania są obecne w ponad 150 sesjach odbywających się w tym tygodniu na targach Connect, obejmujących wszystko, począwszy od systemów informacji zarządczej i planowania zasobów przedsiębiorstwa, aż po produkcję wysokonakładową i możliwości rynku wielkoformatowego. Obszar laboratoryjny na targach Connect jest wypełniony wiodącymi technologiami działającymi w rzeczywistych środowiskach operacyjnych. Wielu klientów Xeroxa na targach Connect z przyjemnością zobaczy najnowszą generację systemu sterowników produkcyjnych EFI Fiery® i z radością zobaczy, w jaki sposób Fiery może uczynić ich działania jeszcze bardziej wydajnymi, ponieważ jest to obecnie pierwsza technologia cyfrowego frontendu dla druku cyfrowego z certyfikatem JDF. Uczestnicy Connect mają również okazję przyjrzeć się nowej, jeszcze nie wprowadzonej na rynek kolorowej maszynie produkcyjnej Xerox. Jest ona prezentowana na stoisku Xerox, które znajduje się tuż obok głównego obszaru konferencji. Klienci EFI będą mieli trudności z utrzymaniem jej w tajemnicy, ale spodziewamy się, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych przez Xerox już wkrótce.

Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej