Xerox uhonorowany nagrodą Legacy Award za platformę iGen

Trudno to sobie wyobrazić, ale jeszcze niedawno wielu zastanawiało się, czy nauka obrazowania cyfrowego może być zastosowana w prasie drukarskiej. Odpowiedzieliśmy na to pytanie dzięki platformie Xerox iGen® - linii produktów, która od momentu wprowadzenia na rynek modelu iGen3 wydrukowała prawie 125 miliardów stron. W trakcie jednego z największych wydarzeń graficznych w Stanach Zjednoczonych w tym roku - Graph Expo 2016 - eksperci poświęcili chwilę, aby docenić ogromny wpływ, jaki nasza linia produktów iGen wywarła na branżę komunikacji graficznej od momentu jej powstania. Eksperci przyznali Xerox DocuColor iGen3 Digital Production Press nagrodę MUST SEE 'EMS Legacy Award, która honoruje produkt lub technologię, która miała znaczący, trwały i nieprzerwany wpływ na branżę komunikacji graficznej. Wprowadzenie na rynek platformy iGen dało dostawcom usług poligraficznych możliwość wyróżnienia się i rozwoju biznesu dzięki wysokiej jakości kolorowemu drukowi cyfrowemu. Wciąż rozwijamy tę technologię, wprowadzając nowe funkcje i ulepszenia, aby wyposażyć naszych klientów w możliwości, których potrzebują, aby pozostać konkurencyjnymi i produkować wysokiej jakości wydruki, które robią wrażenie.

Najnowsza prasa iGen firmy Xerox w akcji

W ciągu ostatnich 14 lat, Xerox iGen pomógł prawie 3,000 naszych klientów w 59 krajach na całym świecie spełnić ich wymagania dotyczące drukowania w sposób, o którym branża nie myślała, że jest możliwy. Na przykład firma CCG Marketing Solutions ostatnio dodała urządzenie iGen 5 do swoich istniejących urządzeń Xerox iGen 150, aby zapewnić klientom unikalne możliwości powlekania w celu uzyskania efektów spotowych, zalewania lub teksturowania. Ten dostawca usług marketingowych z siedzibą w New Jersey jest cenionym klientem Xerox od ponad 20 lat. CCG wspiera klientów w różnych branżach, w tym w handlu detalicznym, motoryzacyjnej, podróżniczej i rozrywkowej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Dodatkowo, firma OTC Group zakupiła trzy nasze prasy iGen 5 w celu dalszego rozszerzenia swoich możliwości w zakresie druku kartonów składanych w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Firma z siedzibą w London, Ontario będzie używać tych pras do produkcji kartonów farmaceutycznych obsługujących proces Brand Protection firmy OTC, co pozwoli jej lepiej spełniać potrzeby klientów w zakresie szybszego czasu realizacji i niezawodnej spójności kolorów. Xerox iGen 5 Press jest naszym najnowszym urządzeniem zbudowanym na wielokrotnie nagradzanej platformie iGen i jest najbardziej wydajną prasą cyfrową w branży. Na targach Graph Expo prezentowany jest nowy suchy atrament Clear Dry Ink, który uwydatnia obrazy i dodaje znaki wodne lub efekty dekoracyjne do drukowanych elementów, takich jak materiały marketingowe, opakowania, wizytówki, poczta bezpośrednia i pocztówki.

iGen na przestrzeni lat

Linia produktów stale wzbogacała się o nowe funkcje, do tego stopnia, że na urządzenia iGen zgłoszono ponad 1000 patentów. Emerytowany profesor RIT Frank Romano pamięta, jak w 2000 roku platforma iGen została zaprezentowana jako demo technologiczne pod nazwą FutureColor. "iGen, we wszystkich swoich formach, pozwolił tysiącom drukarni na całym świecie przyjąć i odnieść sukces w druku cyfrowym" - powiedział. "Nieustannie rozwijał swoją funkcjonalność, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Jest to prawdziwa przyszłość druku kolorowego. Obecnie tysiące pras iGen tworzą miliardy wysokiej jakości, wysokomarżowych broszur sprzedażowych, plakatów, fotoksiążek, opakowań i przesyłek direct-mail - często spersonalizowanych i zawsze w żywych kolorach. Nagrodzona technologia Xerox i demonstracje zastosowań były prezentowane w tym tygodniu na targach Graph Expo. Aby uzyskać więcej informacji na temat targów Graph Expo, odwiedź stronę www.xerox.com/graphexpo.

Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej