Najbardziej obszerny i wysokiej jakości pakiet zasobów projektowych w historii.

Oferta wygasła, ale możesz uzyskać 30-50% zniżki w Rynku

Niestety, ta jednorazowa oferta już wygasła, ale dobra wiadomość jest taka, że istnieje wspaniały rynek DesignCuts z zasobami projektowymi o wartości 20-50% taniej. Możesz nawet połączyć przedmioty, aby zaoszczędzić jeszcze więcej! Przeglądaj rynek "


Zwolennicy tego bloga wiedzą, że uwielbiam dzielić się wartościowymi zasobami projektowymi, czy to darmowymi, czy też w mocno obniżonej cenie, takimi jak ta.

Ten pakiet jest jednym z tych, które zdecydowanie musisz sprawdzić, ponieważ łączy on najlepsze zasoby w każdej kategorii - od czcionek, do wektorów, tekstur, pędzli, szablonów mockup, kreatorów scen, pakietów efektów i wiele więcej!

wiadomość sponsorowanaDesignCuts negocjuje ten pakiet od ponad czterech miesięcy i jest on 2-3 razy większy od ich zwykłych pakietów, a jednocześnie jest o 98% tańszy. To 1409 dolarów warto za jedyne 29 dolarów i to obejmuje rozszerzone licencjonowanie zbyt!

Przegląd

Przegląd pakietu jest poniżej, jak również niektóre z moich najważniejszych punktów. Tam naprawdę jest coś dla każdego w tym!

Zero Gravity Stage Generator / Presentation Pack

Twórcy scen są naprawdę popularne teraz i ten jeden, który zawiera elementy unoszące się w powietrzu, naprawdę daje nowy wymiar do pracy. Sprawdź również ich inny 'Feminine scene creator'.

Rodziny czcionek Trend & Texta

Nie da się zaprzeczyć trendowi retro który trwa teraz i ta rodzina czcionek Trend jest jego uosobieniem.

Texta jest współczesną i użyteczną bezszeryfową czcionką, która waha się od cienkiej do czarnej, co czyni ją niezwykle uniwersalną. Od loga, brandingu i oznakowania ten będzie mile widzianym dodatkiem do twojego arsenału.


wiadomość sponsorowana450 ręcznie szkicowanych Mega Pack

Z ponad 450 ręcznie szkicowanymi elementami, nie da się zaprzeczyć wielkości i wszechstronności tego, co można zrobić z tym pakietem. Możesz nawet zarabiać na sprzedaży własnych, niestandardowych projektów wykorzystujących te elementy!

Tak czy inaczej, jest dużo więcej do sprawdzenia, więc przejdź na stronę transakcji, aby przeczytać więcej. Otrzymywałem naprawdę świetne opinie na temat tych ofert od was, więc nie ma powodu, aby nie dzielić się.

Autor

Patryk Wieczorek

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej