Co musisz wydrukować na wesele


Zestawienie listy rzeczy do zrobienia na dzień ślubu jest jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie zdrowego rozsądku podczas przygotowań do ślubu. Zespół Paperlust chętnie podzieli się naszym doświadczeniem po pracy z tysiącami par nad papeterią ślubną. Ten artykuł będzie doskonałym przewodnikiem po wszystkich drukowanych elementach, które mogą być potrzebne w Waszym wielkim dniu. Teraz zdobądź swój pamiętnik (lub przynajmniej kawałek papieru, którego nie stracisz) i spisz go!

 

MENU

Druga najważniejsza część każdego ślubu, po Tobie i Twojej ukochanej, to jedzenie i napoje! Karta menu nie jest wymagana tylko wtedy, gdy mają Państwo wesele w formie bufetu lub wesele bez miejsc siedzących, w przeciwnym razie konieczne jest podanie menu, aby goście wiedzieli, co mają zamiar zjeść, a w szczególności, jeśli są inne dania do wyboru. Posiadanie menu może być szczególnie ważne, jeśli ktoś ma alergię i doceni je, jeśli poinformujesz go o tym, co znajduje się w daniu. Wówczas to od Ciebie będzie zależało, czy Twój gość dostanie indywidualne menu, menu dzielone między zastępców, czy też dzielone między stołem. Zacznij dostosowywać swoje własne karty menu tutaj.

 

KARTY MIEJSC

Poświęciłeś cały swój czas na organizowanie planu miejsc, po co ryzykować, że ktoś zajmie niewłaściwe miejsce? Umieszczanie kart na kolacji w recepcji pomaga wyegzekwować przydział miejsca i prowadzić gości do miejsca, w którym powinni siedzieć. Zmniejsza to również niepokój gościa o to, gdzie powinni siedzieć ludzie. Większość obiektów wymaga również tej pozycji, ponieważ pomoże im ona w zapewnieniu właściwych posiłków zgodnie z wymaganiami dietetycznymi gości. Przejrzyj nasze projekty kart miejsc i znajdź taki, który będzie pasował do Twojego ślubu.

 

LICZBA STOŁÓW

Jeśli korzystasz z przydzielonych miejsc, numery stołów są tak samo konieczne, aby ułatwić gościom znalezienie ich miejsca. Sprawdza się on również jako jedna z dekoracji stołu, aby powiązać go z motywem weselnym. Po prostu upewnij się, że numery stołów są mocno osadzone na uchwycie, aby nie przewróciły się ani nie zostały zdmuchnięte przez wiatr.

 

ZNAK ŚLUBNY

Znak weselny to pierwsza rzecz, jaką zobaczą Twoi goście, gdy wejdą na teren obiektu. Dzięki niemu Twój gość ma pewność, że bierze udział w odpowiednim weselu, więc nie musisz się martwić o to, że wszyscy Twoi bliscy tam są. Znak weselny powinien zawierać nazwisko Młodej Pary i datę ślubu. Jeśli chcesz mieć jakieś pomysły na udekorowanie znaku weselnego, przejdź do naszego najnowszego artykułu tutaj.

 

WYKRES ROZMIESZCZENIA MIEJSC SIEDZĄCYCH

Karta miejsc siedzących zapewnia, że właściwi goście siedzą ze sobą. Musisz mieć odpowiednie karty miejsc, aby móc zaoszczędzić gościom na roamingu wokół miejsca, aby znaleźć ich kartę miejsca. Kartę miejsc można umieścić tuż po znaku weselnym na wejściu, aby goście mogli zajrzeć przed wejściem na salę weselną.

 

PROGRAM ŚLUBNY

W zależności od stylu ślubu i korowodu, możesz nie potrzebować programu ślubnego (tzw. Order of Service). Jest to mały poradnik, który zawiera krok po kroku przewodnik po Waszej ceremonii ślubnej i dniu ślubu oraz zawiera listę tego, co się wydarzy i o której godzinie. W przypadku ceremonii kościelnych można również dodać do hymnów weselnych teksty piosenek, które pozwalają gościom śpiewać wraz z odpowiednimi słowami. Masz również możliwość dodania listy przyjęcia weselnego i podziękowania w niej za wiadomość.

etykiety upominkowe

Etykieta upominkowa to drobny szczegół, który uzupełni całościowe wrażenia gości z dnia Twojego ślubu. Zazwyczaj jest to małe podziękowanie z Tobą i Twoim partnerem oraz datą ślubu. Możesz dołączyć go do swoich przysług weselnych lub bomboniere (Zobacz nasze pomysły na bomboniere tutaj), aby uczynić go nawet niezapomnianym dla Twoich gości. Alternatywnie, możesz również dołączyć do swoich przysług weselnych spersonalizowane naklejki.

 

Teraz, gdy masz już całą listę kontrolną, czas zdecydować, czego potrzebujesz, a czego nie. Małe wesela mogą nie potrzebować programu ślubnego, a znacznik prezentowy może nie być potrzebny, jeśli masz naklejki dołączone do przysług ślubnych. Najważniejszą rzeczą, jeśli zdecydowaliście się na druk papeterii papierowej w dniu ślubu, jest powiązanie jej z tematem. Z pewnością pozostawi to dobre wrażenie na Twoim gościu, a my na pewno pokochasz wszystkie szczęśliwe twarze w swoim wielkim dniu!

 

Autor

Patryk Wieczorek

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej