Jak stworzyć swoje własne Zaproszenia Ślubne.

Czy jesteś na tyle odważny, by stworzyć własne Zaproszenia Ślubne?

Nie tylko będą one dla Ciebie zupełnie wyjątkowe, ale także będziesz miał dodatkową satysfakcję z powiedzenia wszystkim, że sam je zrobiłeś w ramach ślubu majsterkowiczów (nie przechwalaj się, jeśli ludzie będą pytać, obiecujemy). Jeśli znasz się na projektowaniu, ale nadal chcesz uzyskać dodatkowe wskazówki, mamy wskazówki i porady, których potrzebujesz, aby wykonać tę pracę. Zapoznaj się z naszymi najlepszymi wskazówkami poniżej lub udaj się prosto do naszego dedykowanego Wedding Print Boutique, aby zobaczyć, co jest dostępne na stronie Printed.com.

 

Znalezienie inspiracji do stworzenia własnych zaproszeń ślubnych
Stwórz swoje własne zaproszenia na wesele
Najtrudniejsza część zaproszeń na wesele dla majsterkowiczów zaczyna się od początku. Znalezienie motywacji może być trudne, ale uważamy, że najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest zarówno usiąść i zrobić listę wszystkiego, co było dla Ciebie wyjątkowe lub sentymentalne w czasie trwania związku. Rzeczy takie jak miejsce pierwszej randki, miejsce, w którym się po raz pierwszy spotkałaś lub w którym się zaręczyłaś, są świetnym punktem wyjścia dla praktycznego tematu papeterii ślubnej. Kiedy już będziesz mieć listę różnych rzeczy do zrobienia, możesz zacząć odkrywać!

Pinterest to świetny punkt wyjścia dla projektów papeterii ślubnej - nawet nasi własni projektanci z print.com uwielbiają go jako źródło inspiracji! Możesz wyszukać niektóre pozycje na swojej liście, aby zobaczyć, jak inni projektanci je zinterpretowali, lub sprawdzić nasze tablice Pinterest; zebraliśmy inspirujące pomysły na każdy temat!

Tworzenie palety kolorów na tę okazję jest kolejnym punktem programu. Pamiętaj - większość ludzi decyduje się dopasować swoje zaproszenia i materiały piśmienne do tematu swojego ślubu, więc upewnij się, że oboje kochacie te kolory na tyle, by chcieć przeprowadzić je przez każdy aspekt wielkiego dnia.

Tworzenie twoich dzieł sztuki
Kiedy usiądziesz do stworzenia własnych Zaproszeń Ślubnych, musisz się upewnić, że stworzona przez Ciebie grafika będzie odpowiednia do druku. Oznacza to upewnienie się, że jest to właściwy rozmiar i dodanie do niego śladów po przycinaniu i spadów. Jeśli to wszystko brzmi trochę zniechęcająco, nie martw się! Możesz pobrać jeden z naszych darmowych szablonów i zaprojektować nad nim projekt, upewniając się, że wszystkie te istotne elementy są na swoim miejscu. Jeśli potrzebujesz pomocy w ich użyciu, po prostu sprawdź tutorial numer trzy na naszej stronie video tutoriali.

Skrzynka z własnymi zaproszeniami na wesele
Czy wiesz, że możemy spersonalizować Twoje Zaproszenia dla Ciebie? Oznacza to, że nie będziesz musiał wypisywać każdego imienia po jego przybyciu i możesz zagwarantować, że czcionka będzie pasować do reszty zaproszenia. Każde z nich wypełnimy imionami i nazwiskami Twoich gości, a Ty możesz przesłać nawet 200 różnych wpisów. 

Przygotowanie do druku

Projektowanie do druku może być dość skomplikowane, ale z naszą pomocą, będziesz się śmiał aż do poczty. Jeśli nie jesteś profesjonalistą w dziedzinie druku, na pewno będziesz chciał skorzystać z jednego z naszych bezpłatnych szablonów; możesz przeszukać naszą kolekcję pod kątem produktu, rozmiaru i orientacji, które chcesz wydrukować, aby mieć pewność, że wszystko jest tam, gdzie trzeba. Możesz wysłać nam swój plik bezpiecznie wiedząc, że wszystko jest w odpowiednim rozmiarze i na właściwym miejscu.

Najlepszym typem pliku do przesłania na naszą stronę jest PDF.  Jeśli nie jesteś pewien, jak upewnić się, że Twoja grafika jest w formacie PDF, możesz sprawdzić naszą przydatną stronę z samouczkiem wideo. Znajdziesz tam mnóstwo innych pomocnych wskazówek, jak np. jak przygotować swój wydruk do druku na folię i biały atrament - wszystko to BARDZO przydatne przy tworzeniu własnych zaproszeń ślubnych. 

Kolor
Innym kluczowym aspektem do rozważenia jest to, jak będzie wyglądać Twój wydruk z różnych papierów i wykończeń. Jeśli pracowałeś nad bardziej ziemnymi, naturalnymi i organicznymi projektami, nasz papier Kraft będzie naprawdę uzupełniał Twój motyw. Klasyczne i retro wzory wyglądają autentycznie na naszych teksturowanych papierach, a nasze papiery Sirio Pearl mydlą blask. Jeśli chcesz, aby Twoje projekty mówiły same za siebie, lub masz ochotę na bardziej nowoczesny odcień, papier jedwabny i niepowlekany to solidny wybór.

Stwórz swoje własne zaproszenia na wesele
Jeśli masz ścisłe kolory, których chcesz się trzymać, musisz pamiętać, że niektóre papiery zmienią wygląd Twoich wydruków.  Wybrane kolory, takie jak latte Kraft, metaliczny papier Sirio Pearl i kremowy Acquerello zmienią nieco kolory nadruków, więc upewnij się, że wiesz o tym przed złożeniem zamówienia!

Akcenty wykończeniowe
Do zamówienia można dodać pasujące koperty z nadrukiem w celu szybkiego wysłania, a jeśli naprawdę chcesz wypchnąć łódź, zalecamy dodanie kilku Naklejek Ślubnych do zamówienia, dla klasycznej foki, która pokazuje, że oba cenią sobie mniejsze szczegóły. Dlaczego nie zachwycić gości także wkładkami kopertowymi?

Masz ochotę na własne wykończenia? Możesz zamówić zaproszenia na niedokończone płaskie arkusze i wykończenia, złożyć i wykończyć je w domu, dla tych dopasowanych, osobistych dodatków, które tylko Ty możesz dać. (I, są one dostępne również z Folią!)

Wesela dla majsterkowiczów ułatwione. Kup płaskie, niedokończone arkusze i skończ pracę samemu w Printed.com
Fuj! Pod koniec tego wpisu powinnaś być gotowa do stworzenia własnych zaproszeń ślubnych. Jeśli już stworzyłeś zaproszenia, upewnij się, że umieściłeś swoje projekty na naszych kanałach społecznościowych używając hashtagu #ProudlyPrinted, a Twoje projekty mogą pojawić się tutaj!

 

Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej