Lista zasobów: Co należy wiedzieć o automatyzacji przepływu pracy w druku produkcyjnym

Prasy cyfrowe i ulepszone atramenty to niezawodne źródła nowych przychodów dla firm poligraficznych, ale profesjonaliści z branży poligraficznej wiedzą o jeszcze jednym czynniku zwiększającym zyski - o organizacji pracy. Rentowność kryje się w obiegu dokumentów drukowanych, więc to do Ciebie należy jej wydobycie. Im bardziej wydajny proces, tym mniej kosztuje produkcja i sprzedaż. To podstawowa zasada ekonomii, która ma zastosowanie również w druku. Gdzie jest następny wielki pomysł? Niezależnie od tego, co już robisz w zakresie automatyzacji przepływu pracy, nigdy nie wiadomo, gdzie znajdziesz kolejny wielki pomysł. Wybraliśmy dla Ciebie te zasoby w nadziei, że zainicjują one nowe procesy myślowe. Te blogi, seminaria internetowe i filmy wideo zgłębiają różne aspekty przepływu pracy w produkcji. Możesz dowiedzieć się więcej na temat korzystania z oprogramowania do obiegu dokumentów w druku cyfrowym w celu automatyzacji codziennych operacji, optymalizacji inwestycji w druk i umożliwienia nowych źródeł przychodów poprzez kreatywne produkty i usługi.

Blogi poświęcone przepływowi pracy w drukarni cyfrowej

"Top Five Workflow Bottlenecks" Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że wraz ze wzrostem automatyzacji w naszych przepływów pracy produkcji druku, możemy tworzyć nowe problemy lub wąskie gardła. Ten blog autorstwa Howiego Fentona poświęcony jest typowym wąskim gardłom. "Wskazówki dotyczące skutecznego wdrożenia automatyzacji przepływu pracy w drukarni". Myślisz, że automatyzacja przepływu pracy jest zbyt skomplikowana, kosztowna i trudna do wdrożenia? Poznaj sekrety tego dyrektora generalnego, które pozwolą Ci uzyskać akceptację i zmienić kulturę organizacyjną firmy. "Rozwiązanie w zakresie przepływu pracy eliminuje wąskie gardła i zwiększa produkcję trzykrotnie". Firma zajmująca się zarządzaniem drukiem wielokanałowym, która każdego dnia otrzymuje blisko 1 500 zleceń web-to-print, zdecydowała się na zautomatyzowany system przepływu pracy. "5 zacięć przepływu pracy i jak ich uniknąć". Oto inne spojrzenie na problemy związane z przepływem pracy w produkcji. Rosnąca presja, aby dostarczać więcej zadań w krótszym czasie, stawia na wydajność bez miejsca na przestoje. Oto pięć najbardziej śmiertelnych zabójców przepływu pracy i wskazówki, jak je odwrócić.

Filmy na temat przepływu pracy w drukarniach cyfrowych

"Automatyzacja produkcji wejściowej" Czy Twoi operatorzy powtarzają podobne zadania w nieco inny sposób? Automatyzacja może zwiększyć produktywność i zmniejszyć ryzyko błędów ręcznych. Ten film pokazuje, jak przyspieszyć drukowanie produkcji wejściowej za pomocą oprogramowania Xerox® FreeFlow® Core. Seria "Automatyzacja w :60" Masz minutę? Dowiedz się, jak zaoszczędzić o wiele więcej w tej krótkiej, ale słodkiej serii wideo na temat automatyzacji przepływu pracy. "PremCom zwiększa wydajność drukowania o 70% dzięki automatyzacji przepływu pracy". Eliminując ręczne czynności, PremCom oszczędza do czterech godzin - pół dnia! - na przetwarzaniu i czasie przygotowania do druku dziennie dzięki FreeFlow Core.

Webinaria na temat przepływu pracy w druku cyfrowym

"Automatyzacja przepływu pracy - co każdy drukarz powinien wiedzieć". Automatyzacja przepływu pracy nie jest przeznaczona tylko dla dużych lub wyspecjalizowanych drukarni. Technologia, wymagania wdrożeniowe i koszty stale się rozwijają, tak że nawet najmniejsze drukarnie komercyjne i zakłady produkcyjne mogą osiągnąć realne korzyści. Efekt końcowy: oszczędność pracy na produkcji, oszczędność pracy dla zespołu obsługi klienta i bardziej zadowoleni klienci. W tym seminarium internetowym eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie automatyzacji przepływu pracy w drukarniach:

    Dave Erlandson, PODI & Caslon Chris Bradshaw, AlphaGraphics Utah Tod Viniski, Xerox
To podsumowanie zasobów zawiera najważniejsze informacje z przydatnych blogów, seminariów internetowych i filmów na temat przepływu pracy w druku produkcyjnym.

To, jak dobrze funkcjonuje Twoja firma, wpływa na ilość pracy, jaką możesz wykonać w ciągu jednej zmiany. Im więcej pracy, tym większy zysk. Automatyzacja przepływu pracy to smar, który przyspiesza ten proces. Automatyzacja została stworzona z myślą o przepływach pracy w drukarniach - wszystkich: systemach biznesowych, ustawianiu zadań i produkcji poligraficznej. To sprawia, że warto przyjrzeć się przepływowi pracy.

Autor

Patryk Wieczorek

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej