Pisanie zaproszeń ślubnych


Kiedy ktoś, kogo znasz, zaręcza się, wiesz, że nadszedł czas, aby zacząć wymyślać jakieś wiadomości na zaproszenia na wesele i urodziny, które są prawdziwe, dowcipne i nie brzmią, jakby pochodziły ze złej reklamy telewizyjnej. Jest tak wiele rzeczy do napisania dla Młodej Pary na różnych etapach procesu, że może być trudno wymyślić świeże pomysły na to, co napisać na kartce ślubnej. Trudność w napisaniu wiadomości z kartki ślubnej może być oczywiście powiększona pięć lub dziesięć razy, ponieważ ślub wydaje się przychodzić falami!

Mamy kilka wiadomości w kolejce, które pomogą ci to ułatwić.

Pisanie wiadomości z kart ślubnych

Więc słyszałeś o zaręczynach przyjaciół! Niezależnie od tego, czy widziałeś setki sympatyków na Facebooku, dostałeś podekscytowany telefon, czy otrzymałeś ogłoszenie zaręczynowe lub zaproszenie na imprezę zaręczynową w poście, miło jest wysłać kartkę z gratulacjami. Może się to wydawać trochę staromodne, ale jeśli kiedykolwiek nadejdzie czas, aby wybrać tradycyjną drogę, to właśnie wtedy, gdy w grę wchodzą śluby! Jeśli masz wątpliwości, czy to dobry pomysł, aby przykryć swoje podstawy i szerzyć miłość, ale jeśli są one mgliste znajomi i myślisz, że to będzie wyglądać jak wędkarstwo na zaproszenie ślubne przez kontakt, zaufaj swojemu instynktowi.

Na karcie zaręczynowej można trzymać rzeczy dość krótko (choć jeśli chcesz skorzystać z okazji, aby powiedzieć swojemu przyjacielowi, dlaczego je uwielbiasz, jestem pewien, że nie będą mieli nic przeciwko!), więc po prostu skupić się na tym, aby dać im znać, że jesteś szczęśliwy dla nich i podekscytowany wiadomościami. Bądź ostrożna pisząc wszystko, co zakłada, że zostaniesz zaproszona na wesele. Wiele osób decyduje się na wesele tylko z rodziną lub musi mieć rzeczy mniejsze niż chcieliby zmniejszyć koszty, więc pamiętaj o tym przy pisaniu.

PRZYKŁADY WIADOMOŚCI Z KART ZARĘCZYNOWYCH:
Gratulacje dla niesamowitego przyjaciela i wkrótce przyszłego przyjaciela. Nie mogę się doczekać, aby go bliżej poznać.

Nie mogę się doczekać, aż [narzeczony] dołączy do rodziny! Dokonałeś wspaniałego wyboru i nie mogliśmy być z ciebie bardziej dumni.

Dziękuję, że pozwoliliście nam podzielić się z wami tak radosną okazją. Gratulujemy zaangażowania i wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Wy dwoje jesteście dla siebie idealni, i to była taka radość patrzeć, jak się zakochujecie. Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami kolejnym etapem waszej podróży. Niech zawsze będzie ona pełna radości i miłości.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wiadomości! Jestem pewna, że wasze zaręczyny będą tylko początkiem pięknego, wspólnego życia.

Gratulacje z okazji zaręczyn! Twoim prezentem jest to, że nie zmuszę cię do ponownego opowiedzenia historii propozycji (ale będę podziwiać pierścionek!).

Więc można powiedzieć, że sprawy robią się całkiem poważne? Gratulacje z okazji zaręczyn!

Gratulujemy, że w końcu stałeś się na tyle poważny, że twój partner został wymieniony w rodzinnej kartce świątecznej.

Gratulacje z okazji zaręczyn! Nie mogę się doczekać weselnych egoistów i wysokiej jakości hashtagów ślubnych.

Gratulacje z powodu twoich zaręczyn! Wymyślę dla was dwojga niebiańską parę i wkrótce zostaniecie poinformowani.

Gratulacje z powodu bycia pierwszą zaręczoną parą, której nie zablokowałem na Facebooku.

Tak się cieszę, że słyszę o twoich zaręczynach! Wy dwoje jesteście wspaniałymi ludźmi i nie mogę sobie wyobrazić lepszej pary. Tak podekscytowani tym, co przyniosą nadchodzące lata!

Już czas, wy dwoje! Podekscytowany tym, że zawiązujesz węzeł. Nie mogę się doczekać, żeby z wami wkrótce świętować. Cała ta miłość na świecie.


Pisanie wiadomości z kart ślubnych

NIE ZAPOMNIJ NAPISAĆ KARTKI Z PODZIĘKOWANIAMI NA PRZYJĘCIE ZARĘCZYNOWE!
Ogólną zasadą jest, że zawsze należy wysyłać kartki z podziękowaniami, gdy ktoś coś dla Ciebie zrobi, a przyjęcie zaręczynowe nie jest wyjątkiem. Chociaż może się wydawać, że to Ty zrobiłeś coś dla nich (uczestnicząc, a może wręczając prezent), to oni również zorganizowali i dali Ci dobrą zabawę, jedzenie i napoje. Zdecydowanie najlepszą praktyką jest szybkie podziękowanie za ich ciężką pracę i poinformowanie ich, że dobrze się bawiliście.

PRZYKŁADY IMPREZ ZARĘCZYNOWYCH DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚCI KARTKOWE:
Bardzo dziękujemy za zaproszenie nas na przyjęcie zaręczynowe. Wspaniale było mieć szansę dogonić rodzinę i przyjaciół oraz wznieść toast za nadchodzące dobre czasy. Wszystkiego najlepszego z planowania ślubu.

Gratulacje z okazji zorganizowania imprezy roku! (Na szczęście wesele odbędzie się dopiero w przyszłym roku, bo inaczej nie byłoby szansy) Uwielbiałem podskakiwać z wami i podrywać parkiet, i nie mogę się doczekać, aby wkrótce zrobić to wszystko ponownie.

Bardzo dziękuję za zaproszenie nas na uroczystości zaręczynowe. Tak się cieszymy, że mogliśmy to zrobić.

To była taka radość widzieć was dwoje tak pełnych miłości na przyjęciu zaręczynowym, a ja nie mam wątpliwości, że to był tylko mały podgląd jak szczęśliwy będzie wasz dzień ślubu! Nie mogę się doczekać, aby być tam, aby to zobaczyć.

Chcemy tylko podziękować za to, że pozwoliliście nam wziąć udział w uroczystościach zaręczynowych. Bawiliśmy się tak wspaniale! Jedzenie było pyszne, muzyka rockowa, a przede wszystkim towarzystwo było bezkonkurencyjne.

Wow, co za wspaniała noc! Dziękuję bardzo za zaproszenie mnie na twoje przyjęcie zaręczynowe. Mam nadzieję, że bawiłeś się tak dobrze jak ja!

Urządził pan tak wielkie przyjęcie zaręczynowe, że ma pan pokryty plan wesela!

Dziękuję, że pozwoliliście nam wznieść toast za wasze zaręczyny w ostatni weekend. Powodzenia z całym planowaniem i przygotowaniem ślubu! Nie wahajcie się do nas zadzwonić, jeśli możemy w czymś pomóc. Nie możemy się doczekać, aby świętować z wami na weselu.

Nie powinieneś martwić się zbytnio o sformułowania na kartach RSVP, ponieważ karta zazwyczaj będzie miała opcje do zaznaczenia. Mimo to, miło jest dołączyć notatkę z RSVP, gdy ją zwracasz, nawet jeśli jest ona po prostu napisana na karcie. Jeśli odpowiadasz "tak", to po prostu coś w rodzaju "Tak się cieszę, że zostałem zaproszony! Nie mogę się doczekać, aby świętować z Tobą!" pokaże Ci, że zależy Ci na tym. Jeśli nie możesz wziąć udziału, lepiej jest napisać bardziej szczegółową notatkę. Czasami podawana jest data RSVP, ale karta odpowiedzi nie jest w ogóle dołączona, więc może warto dołączyć te przykładowe odpowiedzi jako część notatki na pustej karcie.

 

Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej