30+ Najlepsze pędzle dla Affinity Designer (darmowe i premium)

Program Affinity Designer, opracowany przez firmę Serif, to edytor grafiki wektorowej, który jest jednym z najsilniejszych konkurentów do korony, jaką dzierży ceniony w branży Adobe Illustrator.

Jedną z funkcji, która przyciągnęła wielu projektantów na tę platformę, jest możliwość tworzenia niestandardowych pakietów pędzli lub modyfikowania pędzli Illustratora w celu współpracy z oprogramowaniem Affinity. Dzięki temu oprogramowanie Affinity znalazło się w czołówce narzędzi używanych przez projektantów.

Biorąc pod uwagę emocje towarzyszące temu oprogramowaniu, stworzyliśmy listę 31 najlepszych dostępnych pędzli Affinity Designer (zarówno darmowych, jak i premium), byś mógł zacząć używać Affinity od podstaw i w mgnieniu oka stać się ekspertem.

30+ najlepszych pędzli dla Affinity Designer (darmowych i premium)

 • Kompletny pakiet Affinity Brush Designer Bundle - $467 $197 (Wybór redakcji)
 • ColorLab Comic Color Set - 49$
 • Pędzle do rysowania dla Affinity - 14$
 • Pędzle do malowania natryskowego - 18$
 • 68 Pędzle i nakładki do kurzu - 17$
 • Pędzle do kałamarza Affinity - $19
 • Wybitne pędzle do farb olejnych - 18$
 • Pędzel do malowania aerografem - 16$
 • Pędzle do akwareli i gwaszu dla Affinity Photo & Designer - 12$
 • Fine Liner - Pędzle do Affinity - 19 $
 • Master Engraver - 20$
 • Finest Vintage - Affinity Brushes - 19$
 • Tattoo Art - Affinity Brushes - 18$
 • Gouache Shader Brushes dla Affinity - 17$
 • Hand-Drawn Brushes dla Affinity - 17$
 • Grave Etcher dla Affinity - 29$
 • Stained Glass Creator - Affinity - 25 $
 • Stitch Craft - pędzle i style dla Affinity - 21 $
 • Mosaic Maker - pędzle i wzory dla Affinity - 20$
 • The Invincible Inker - 22 pędzle do tuszu do Affinity - 17$
 • Rough & Raw - Pędzle do Affinity - $12
 • 80 pędzli do listowia dla Affinity - $10
 • Realistyczne pędzle do futra 4 Affinity Photo & Designer - $10
 • Zen Fine Liner Art & Mandala Creator - Affinity - 19$
 • Zatrucie atramentem - pędzle do kreatora Affinity - 16$
 • Ołówek Da Vinci Affinity Designer Brushes - 18$
 • Flower & Leaf Brush Box - 19$
 • Artista Affinity Designer Brushes - za darmo z subskrypcją
 • Classic Chalk - Pędzle + Wzory - Za darmo z subskrypcją
 • Gouache Shader Brushes | Affinity - Za darmo z subskrypcją
 • Neon Affinity Br ushes - 16$

Zobacz też nasz post o najlepszych pędzlach do liternictwa dla Affinity i najlepszych pędzlach do akwareli Affinity.

30+ najlepszych pędzli dla projektantów Affinity

Kompletny pakiet Affinity Designer - 467$197$ (Wybór redakcji)

Zdobądź 18 najlepszych produktów RetroSupply dla Affinity Designer w jednym gigantycznym pakiecie (i zaoszczędź trochę pieniędzy)!


wiadomość sponsorowana 1. Phantom Paper dla Affinity (29$)
 2. ColorLab dla Affinity (49$)
 3. Duplitone dla Affinity (29$)
 4. Gouache Shader Brushes dla Affinity Designer
 5. Grave Etcher | Pędzle do grawerowania wektorowego (29$)
 6. Horrific Halftones dla Affinity (19$)
 7. Retro Effects | Zestaw kolekcji klasycznej (29$)
 8. VectorHero: Pędzle do tuszu (19$)
 9. Drygoods: Pędzle kredowe (19$)
 10. VectorSketch: Ołówki węglowe (19$)
 11. InkWash: Pędzle do tuszu i akwareli (19$)
 12. VectorFuzz: tekstury pędzli i gąbek (19$)
 13. Zestaw pędzli do drzeworytów ($19)
 14. Turbo Textures Zestaw pędzli i dodatki (19$)
 15. Bug Lab | Pędzle tekstur naturalnych dla Affinity (29$)
 16. IndustryPress (15$)
 17. Wosk i olej - pędzle wektorowe (19$)
 18. Stacja paliw Pędzle wektorowe (19 $)
 19. Plus wiele więcej!!!

Zobacz wszystkie produkty, które otrzymasz tutaj

(otrzymasz je wszystkie za $197, normalnie $467)

Zobacz też pakiet Essential Aff

inity, który zawiera 16 najlepiej sprzedających się pędzli Affinity Designer w jednym pakiecie za 97$. Dowiedz się więcej

ColorLab Comic Color Kit dla Affinity - 49 USD

wiadomość sponsorowana


Uzyskaj autentyczne kolory półtonów w stylu vintage dzięki programowi ColorLab. ColorLab sprawia, że uzyskanie archiwalnych efektów komiksowych w stylu retro jest łatwe i przyjemne.

Ten przemysłowy zestaw pędzli, próbek, tekstur i szablonów pomoże ci z łatwością uzyskać wymarzony efekt taniego komiksu.

RetroSupply zadbało o to, abyś mógł precyzyjnie dostroić swoją pracę. Z łatwością uzyskasz czyste komiksowe półtony lub ziarniste, rozmazane tekstury druku pulpy.

Dowiedz się więcej

Pędzle do rysowania dla Affinity - 14 USD

Rysowanie węglem drzewnym, tuszem i grafitem pozwala uzyskać cienkie linie i głęboką czerń. Jeśli nie tworzysz sztuki fizycznej, uzyskanie takich rezultatów online może być trudne. W zestawie Pędzle do rysowania dla Affinity każdy pędzel został stworzony tak, by przypominał prawdziwe narzędzie do rysowania.

W tym zestawie na pewno znajdziesz to, czego szukasz - od markerów Copic po ołówki numer 2 - ten zestaw ma wszystko. Zastosowanie węgla drzewnego, tuszu lub pędzla grafitowego do każdego pociągnięcia może nadać ilustracjom niepowtarzalne linie i cechy. Zestaw ten można zaimportować do Affinity Designer i Photo, a także działa zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej.

Dowiedz się więcej

Pędzle do malowania natryskowego dla Affinity - 18 USD

Farba w sprayu może mieć wiele zastosowań. Choć większość z nich jest legalna, są tacy, którzy są na tyle utalentowani, by tworzyć niesamowite obrazy za pomocą farby w sprayu. Jeśli nie chcesz ryzykować odsiadki, zestaw Spray Paint Brushes od Artifex Forge zapewni ci wyjątkowy pędzel do twoich dzieł.

Spędzając wiele godzin na zbieraniu licznych śladów farby w sprayu, aby stworzyć ten zestaw, możesz mieć pewność, że pędzle pochodzą z rzeczywistych, namalowanych na ulicy materiałów, które wskazują sposób, w jaki farba w sprayu rozpryskuje się i gromadzi, czego nie można odtworzyć cyfrowo.

Learn More

68 Pędzli i Nakładek dla Affinity Designer - 17$

wiadomość sponsorowana


Czasami, bez względu na to, jak bardzo starasz się, aby Twoja ilustracja wyglądała jak najlepiej, wciąż masz wrażenie, że czegoś jej brakuje. Nie ma w niej poczucia realności. Może dodanie do niej odrobiny tekstury nada jej taki wygląd, jakiego szukasz.

Dzięki 68 pędzlom i 57 nakładkom w tym zestawie możesz dodać drobinki kurzu do tła lub jeśli chcesz, aby obiekt wyglądał na starszy lub w stylu retro. Zestaw zawiera 44 pędzle do stempli kurzowych, 24 pędzle do pociągnięć/rozproszeń kurzu oraz dodatkowe 57 nakładek w formacie JPG o wysokiej rozdzielczości, które sprawią, że każdy obraz będzie wyglądał niesamowicie.

Dowiedz się więcej

Zestaw pędzli Affinity Inkwell - 19 USD

Tworzenie sztuki za pomocą pędzla do tuszu może zapewnić wygląd, któremu nie dorównają inne narzędzia. Mając to na uwadze, The Affinity Inkwell Brushes zapewnia artystom kontury tuszu i pędzle wash, które będą działać w harmonii, aby tworzona sztuka cyfrowa wyglądała jak najbardziej zbliżona do rzeczywistej.

Te różne opcje pędzli obejmują zygzaki, shadery wash, splats, blob kontury i suchy tusz, aby upewnić się, że masz absolutnie wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoje arcydzieło tuszu tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się więcej

Wyjątkowe pędzle do malowania farbami olejnymi Affinity Designer - 18$

Pędzle do farb olejnych Outstand to wynik wielogodzinnych eksperymentów. Dzięki nim każdy artysta może uzyskać coś najbardziej zbliżonego do prawdziwej farby olejnej, bez konieczności jej kupowania. Największą zaletą tego zestawu są różnorodne tekstury i pędzle zapobiegające rozciąganiu, dzięki którym wszystkie Twoje prace będą wyglądały niesamowicie.

Zaprojektowane z myślą o mieszaniu, pędzle do malowania farbami olejnymi zapewnią autentyczny wygląd Twoich prac, a dzięki dołączonemu wzorowi tła na płótnie, Twoje prace będą wyglądały tak, jakbyś tworzył je w rzeczywistości, a nie na tablecie.

Więcej informacji

Pędzel Affinity Airbrush - 16 USD

Dodawanie cieniowania tekstur do ilustracji może być trudnym procesem, ale zestaw Affinity Airbrush zapewnia wszechstronne pędzle do cieniowania, zawierające szeroką gamę tekstur, które można wykorzystać. Pędzle te zostały zaprojektowane tak, aby dodać rozproszoną teksturę do Twojej pracy. Dostępne opcje - od gęstej do jasnej lub od grubej do cienkiej - są pozornie nieograniczone.

Oprócz 27 pędzli bitmapowych o różnej grubości i gęstości, zestaw zawiera także przewodnik, który pomoże szybko znaleźć odpowiedni pędzel. Zestaw jest tak skonstruowany, aby ułatwić pracę, ponieważ zawiera gęste tekstury, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na układanie pędzla pociągnięciem za pociągnięciem.

Dowiedz się więcej

Pędzle do akwareli i gwaszu dla Affinity Photo i Designer - 12 USD

Stworzony z myślą o odzwierciedleniu technik malarskich stosowanych podczas malowania akwarelami, tak aby Twoje prace wyglądały jak prawdziwe akwarele. Zestaw ten działa zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej Affinity Photo i Designer.

W zestawie znajdują się małe okrągłe i suche pędzle, które pomagają w pracy nad szczegółami, duże pędzle do przemywania, które pomagają w tworzeniu pięknych, półprzezroczystych pól kolorów oraz gumki, które unoszą kolor z płótna i pozostawiają takie same wrażenia jak prawdziwa akwarela. Każdy pędzel w zestawie ma przypisany określony profil nacisku, aby zapewnić wyjątkowe odczucia podczas jego używania.

Dowiedz się więcej

Fine Liner - Affinity Designer Brushes - $19

Artifex Forge, po podróży pamięcią przez stare podręczniki szkolne i akademickie, udostępnił swój popularny zestaw pędzli i tekstur Fine Liner dla Affinity.

Ten wszechstronny zestaw narzędzi zawiera zadziwiającą liczbę różnych znaków pióra, w tym proste i chropowate kontury, stemplowanie, kreskowanie, zygzaki, a także kropki i kreski. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do stworzenia niesamowicie wyglądającej sztuki od początku do końca.

Dowiedz się więcej

Pędzle Mistrza Grawerowania dla Affinity Designer - 20 USD

Tworzenie najlepszych dzieł sztuki często oznacza rysowanie linii po linii, aby uzyskać właściwy efekt. Może to być frustrujące i niezwykle czasochłonne, zwłaszcza jeśli masz mało czasu. Zestaw Master Engraver pomaga przyspieszyć rysowanie, ponieważ pędzle rysują wiele linii za jednym pociągnięciem, a ponadto są odporne na rozciąganie, dzięki czemu nie trzeba często zmieniać pędzli.

Dzięki specjalnie wbudowanym pędzlom do cieniowania, pędzlom o różnej gramaturze, a nawet pędzlom do konturów, tworzenie wektorowych grafik w stylu vintage, które nie tylko wprawią w zachwyt Ciebie, ale także Twoich klientów, jest więcej niż warte swojej ceny.

Więcej informacji

Finest Vintage - Pędzle Affinity Designer - $19

Dzieła sztuki w stylu vintage mają unikalny wygląd, który przypomina minioną epokę. Tworzenie tego typu dzieł od dawna budziło zazdrość artystów, a zestaw pędzli Finest Vintage pomaga użytkownikom Affinity w tworzeniu niesamowicie wyglądających dzieł sztuki.

Najlepszą częścią tego zestawu jest to, że pędzle pochodzą bezpośrednio z prawdziwych dzieł sztuki w stylu vintage, co zapewnia autentyczny wygląd za każdym razem. Pędzle z wzorami zapobiegającymi rozciąganiu umożliwiają płynne powtarzanie płytek za jednym pociągnięciem, zamiast wielokrotnego używania pędzla. Oznacza to, że możesz poświęcić więcej czasu na doskonalenie swoich projektów i dzieł sztuki, a dzięki szerokiej gamie pędzli w zestawie zawsze będziesz mieć odpowiednie narzędzie do pracy.

Więcej informacji

Sztuka tatuażu - Pędzle Affinity - 18 USD

Ludzie kochają wygląd tatuażu, ale nie każdy chce siedzieć i być szturchany igłą setki razy, aby mieć swój własny kawałek. Dla tych, którzy chcą tworzyć sztukę tatuażu bez bólu, zestaw Tattoo Art od Artifex Forge jest pełen pędzli, które działają pięknie, aby stworzyć niesamowicie wyglądające dzieła sztuki.

Pędzle do konturów działają z taką samą niespójnością, jak prawdziwy tusz, a pędzle do rozproszenia pomagają budować teksturę i cieniowanie, które są zwykle częścią każdego tatuażu. Do zestawu dołączone są nawet kropki i strzałki w stylu tatuażu, których możesz użyć, aby dodać ostateczne szczegóły do swojego projektu.

Dowiedz się więcej

Pędzle do cieniowania gwaszu dla Affinity - 17 USD

Gwasz to metoda malowania wykorzystująca nieprzezroczyste pigmenty, które zostały roztarte w wodzie, a następnie zagęszczone. Możliwość zrobienia tego cyfrowo i dodania tekstury jest niesamowitą koncepcją i może uchronić cię przed szukaniem w całym procesie tworzenia tekstury, którą będziesz musiał jeszcze bardziej dostosować do swoich potrzeb.

Pędzle Gouache Shader Brushes dodają bezszwową teksturę za jednym pociągnięciem, a do zestawu dołączone są pędzle krawędziowe, które mają zarówno teksturowaną stronę, jak i gładką krawędź. Dołączonych 10 pędzli do linera to doskonałe narzędzie do tworzenia pięknych prac pełnych drobnych szczegółów i linii.

Więcej informacji

Ręcznie rysowane pędzle dla Affinity - 17 USD

Dostępny już dla Photoshopa i Procreate, zestaw Pixel Buddha Hand-Drawn Brushes zawiera 20 pędzli pikselowych i wektorowych, które są niezbędne dla formatu Affinity. Możesz tworzyć niesamowite dzieła sztuki, używając szerokiej gamy pędzli, w tym pasteli, gąbki, markera czy pędzla szumowego, aby pomóc swoim postom w mediach społecznościowych, projektom reklamowym i inspirującym plakatom i sprawić, by każdy z nich był najlepszy, jak to tylko możliwe.

Dowiedz się więcej

Grave Etcher for Affinity - 29 USD

Zestaw Grave Etcher, o jednej z najfajniejszych nazw, zawiera 118 pędzli do grawerowania, które możesz wykorzystać w niemal każdej sytuacji ilustracyjnej, jaką możesz wymyślić. Te pędzle pasują do wszystkich stylów grafiki vintage w programie Affinity.

Zestaw Grave Etcher jest świetną opcją do szybkiego i łatwego dodawania linii cieniowania do pracy, co ostatecznie oszczędza czas pracy nad projektem dzięki możliwości tworzenia wielu linii za jednym pociągnięciem i łatwego uzyskania wyglądu grawerowania w ilustracjach.

Dowiedz się więcej

Kreator witraży - Affinity - 25 USD

Witraże mogą być piękne, a jeśli choć raz byłeś w starym kościele, z pewnością się z tym zgodzisz. Zestaw Kreator witraży ułatwia tworzenie dzieł sztuki witrażowej z łatwością.

Ponad 120 stylów warstw obsługiwanych jednym kliknięciem pozwala łatwo zastosować teksturę szkła i efekty świetlne do Twoich projektów, a efekty świetlne można regulować w zależności od potrzeb. W skróconym przewodniku pokazano wszystko, co wchodzi w skład programu, oraz jak wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Stitch Craft - Pędzle i style dla Affinity - 21 USD

Jeśli podoba ci się pomysł tworzenia misternych, wyszywanych kolaży z tkanin, które mają swój własny, niepowtarzalny charakter, zestaw Stitch Craft dla Affinity jest idealnym wyborem dla ciebie. Najlepszą zaletą tego zestawu jest to, że nie trzeba być ekspertem w Affinity, by zacząć. Zestaw jest niezwykle prosty w użyciu, a do zestawu dołączona jest nawet instrukcja ułatwiająca rozpoczęcie pracy.

Dowiedz się więcej

Mosaic Maker - Affinity Brushes & Patterns - 20 USD

Mozaiki mają bogatą historię, a dzięki zestawowi Mosaic Maker możesz tworzyć własne, skomplikowane i piękne wzory. Pędzle i wzory dla Affinity, oddające wyszczerbione i nieregularne krawędzie oryginalnych rzymskich materiałów źródłowych, nadadzą każdemu stworzonemu dziełu wrażenie starożytności.

Dowiedz się więcej

Niezwyciężony Kałamarz - 22 pędzle do tuszu Affinity - 17$

Uchwycenie wrażenia ręcznego malowania tuszem może być bardzo trudne do odtworzenia w wersji cyfrowej. Na szczęście The Invincible Inker jest tutaj, aby uratować ten dzień. Ponad dwadzieścia pędzli do tuszu dla Affinity to doskonały wybór dla każdego artysty komiksowego lub ilustratora, który chce nadać swoim pracom autentyczny charakter.

Dowiedz się więcej

Rough & Raw - Pędzle Affinity - 12 USD

Popularny już zestaw pędzli, teraz możesz używać zestawu Rough & Raw w Affinity. 14 pędzli w sumie, możesz używać ich nie tylko na iPadzie, ale także na komputerze stacjonarnym. Zestaw może nadać Twoim pracom niepowtarzalny, ręcznie robiony charakter i szorstkie krawędzie, których brakowało w Twojej pracy. Zestaw świetnie nadaje się do każdego rodzaju ilustracji, a zwłaszcza do liternictwa.

Dowiedz się więcej

80 pędzli w kształcie liści dla Affinity - $10

Miliony ludzi uwielbiają dzieła sztuki, które Bob Ross przyniósł ludziom. Małe drzewka wszędzie mogą zainspirować Cię do tworzenia własnych pięknych krajobrazów. 80 pędzli Foliage Brushes for Affinity daje Ci narzędzia potrzebne do tworzenia liści, roślin, kwiatów, trawy i nie tylko. Każdy pędzel jest w niewielkim stopniu dynamiczny kolorystycznie, dzięki czemu każde pociągnięcie pędzla może różnić się jasnym i ciemnym kolorem - wszystko po to, aby nadać Twojej pracy wymiar bez konieczności zmiany kolorów.

Więcej informacji

Realistyczne futro Pędzle 4 Affinity Photo & Designer - 10$

Zestaw 28 unikalnych pędzli umożliwia szybkie tworzenie zachwycających dzieł sztuki z kolorowym futrem. Jest on bardzo prosty w użyciu i nadaje futrom realistyczny wygląd. Co więcej, aby projekt wyglądał bardziej realistycznie, pędzle te posiadają również opcje pozwalające określić kierunek wzrostu włosów - lewy i prawy. Przewodnik PDF dołączony do opakowania jest pełen wskazówek i zaleceń, które pomogą Ci stworzyć piękne dzieła sztuki.

Pobierz teraz


Zen Fine Liner Art & Mandala Creator - Affinity - 19 USD

Jeśli jesteś fanem sztuki inspirowanej Zentangle i projektów mandali, Zen Fine Liner Art & Mandala Creator musi być spełnieniem Twoich marzeń. Ten bogato wyposażony zestaw pędzli składa się z pędzli do rysowania linii papilarnych, drobnych linerów, kilku pędzli artystycznych oraz zestawu szablonów mandali jako bonusu. Dzięki delikatnym pociągnięciom pędzel pomoże Ci stworzyć najbardziej skomplikowane wzory mandali w kilka minut. Pozwól pędzlom wykonać ciężką pracę za Ciebie. Szczegółowa instrukcja dołączona do zestawu sprawia, że nauka i rysowanie stają się proste.

Pobierz teraz


Zatrucie tuszem Affinity Designer Brushes - 16$

Ten rozbudowany zestaw pędzli zawiera aż 195 pędzli wektorowych. Pędzle te są idealne do rysowania kreskówek, ilustracji w stylu komiksowym i nie tylko. Szeroka gama pędzli obejmuje między innymi: Scratch Style, Running Ink Look, Ink Drips Style, Comic Style, Gritty Strokes, Grungy Look.

Pobierz teraz


Ołówek Da Vinci Pencil Affinity Designer Brushes - 18$

Składa się z zestawu 50 wektorowych i pikselowych pędzli, które działają jak cyfrowe ołówki grafitowe. Najlepszy do tworzenia cyfrowych szkiców, pakiet Da Vinci zawiera zarówno miękkie, jak i twarde ołówki, które pomogą Ci dodać realistyczne pociągnięcia do Twoich szkiców. To, co sprawia, że cały pakiet jest jak 2 w 1, to fakt, że każdy z tych pędzli może być przełączany z trybu szkicowania do trybu tuszowania, w zależności od projektu i wymagań.

Pobierz teraz

Zestaw pędzli "Kwiat i liść" - 19 USD

Ten ogromny zestaw pędzli oferuje 46 pięknych kwiatów i 36 pięknych odmian liści do wyboru. Od róży, orchidei i hibiskusa po kwiaty w kształcie kwiatu wiśni i dalii - pakiet obejmuje wszystkie najważniejsze odmiany kwiatów. Wszechstronny zestaw pędzli umożliwia drukowanie, rysowanie lub malowanie kwiatów, które na płótnie wyglądają bardzo realistycznie.

Pobierz teraz

Artista Affinity Brushes - bezpłatnie z subskrypcją

Składa się z wielu pędzli do szkicowania, natryskiwania, kreskowania, teksturowania i ołówka. Oprócz tego, ten dynamiczny zestaw oferuje również 10 tekstur grunge w formacie EPS i PNG. Niezależnie od tego, czy chodzi o szkicowanie, cieniowanie, kreskowanie czy obrysowywanie, zestaw pędzli Artista należy do ulubionych zestawów pędzli każdego projektanta, które spełniają wszystkie jego wymagania.

Pobierz teraz

Klasyczna kreda - pędzle - bezpłatnie z subskrypcją

Jeden z najlepszych zestawów pędzli kredowych, które oferują najwyższą jakość, nadając Twoim projektom naturalny i prawdziwy wygląd. Jest on najbliższy temu, co pędzel wektorowy może uzyskać z prawdziwych projektów kredowych, w końcu pochodzi z prawdziwej kredy. Łatwo się go nauczyć, ponieważ dołączono do niego przewodnik referencyjny i pliki przykładów.

Pobierz teraz

Gouache Shader Brush - bezpłatnie z subskrypcją

Z pewnością zapomnisz o maskowaniu, jeśli położysz ręce na tym niesamowitym zestawie pędzli Gouache Shader. Zawiera on 10 linerów i 20 pędzli do cieniowania krawędzi gwaszu, które nadadzą Twojemu projektowi efekt maskowania bez konieczności przechodzenia przez długi proces. Za pomocą tego zestawu pędzli możesz rysować najbardziej szczegółowe projekty i nadać swoim plakatom super zabawny efekt w mgnieniu oka.

Pobierz teraz

Neonowe pędzle afiliacyjne - 16$

Żyjesz pod kamieniem, jeśli nie jesteś świadomy, jak popularne są neonowe kolory w dzisiejszych czasach! Od odzieży po żywność, neonowe kolory zawładnęły światem w ostatnim czasie. A ten zestaw 28 elastycznych neonowych pędzli pomoże Ci być w trendzie. Narysuj przyciągające wzrok i żywe projekty za pomocą elastycznych pędzli rurkowych z wieloma opcjami podświetlenia.

Pobierz teraz

30+ najlepszych pędzli dla projektantów Affinity

Program Affinity to ekscytująca opcja dla każdego artysty lub projektanta, który chce poznać nowe programy, by tworzyć najlepszą możliwą sztukę. Dzięki 20 Najlepszym pędzlom Affinity Designer, które tutaj prezentujemy, masz narzędzia, których potrzebujesz, aby stworzyć swoje najlepsze prace w historii.

Używasz Affinity? Masz jakiś zestaw pędzli, który chciałbyś polecić? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej