Top 25 drzew, przyrody, flory i liści Procreate Brushes

Czy nie wszyscy kochamy naturę? Drzewa, flora, śnieg, wiatr, liście i inne elementy mają szczególne znaczenie w naszym życiu. Podobno zielona pokrywa drzew, roślin i kolorowych kwiatów ma również uspokajający wpływ na nas, ludzi. Tak więc zaszczepienie magii naszej wspaniałej natury w naszej sztuce cyfrowej może zdziałać cuda również w naszych projektach.

Użytkownicy programu Procreate mają do wyboru wiele opcji. Ale wybór najlepszej dla danego projektu jest trudny. Nie martw się! Zebraliśmy kolekcję 25 najlepszych drzew, natury, flory i liści pędzli procreate, które można wykorzystać w Procreate, aby ułatwić Ci wybór najlepszych drzew, natury, flory i liści pędzli procreate. Zanurzmy się w to.

wiadomość sponsorowanaTop 25 drzew, przyrody, flory i liści Procreate Brushes

 • 74 Pędzle do malowania liści dla Procreate
 • Liście dla Procreate
 • Naturalne pędzle dla Procreate
 • Pędzle do stempli z sylwetkami drzew z Procreate
 • Leafly - pędzel do stempli Procreate
 • Pędzle do liści Procreate - Rośliny
 • Gałęzie roślin Pędzle do Illustratora
 • Pędzle do liści dla Procreate
 • Mistrzowie natury dla Procreate
 • Przyroda Procreate BUNDLE!
 • Pędzle elementów przyrody Procreate
 • Śnieg, mgła, szron Pędzle do Photoshopa
 • 150 pędzli do zdjęć pogodowych
 • Pędzle do piór Procreate
 • Pędzle do trawy Procreate
 • Pędzle do ognia Procreate
 • 11 stempli choinkowych do Procreate
 • Fiore - pędzel do stempli Procreate
 • Procreate Combo #2 - 27 pędzli
 • Flora Edge Pędzle i stemple
 • Pędzle do malowania liści Procreate - Trawa 2
 • Pędzle do śniegu dla Procreate
 • Pędzle do Procreate Flower Touch
 • Stemple do akwarelowych kwiatów z Procreate
 • Zestaw Garden Trees + Scenes Procreate

Top 25 drzew, przyrody, flory i liści Procreate Brushes

74 pędzle do malowania liści w Procreate

Jeśli chcesz namalować realistyczny las w Procreate, powinieneś sprawdzić ten zestaw pędzli. Składa się on z 74 pędzli roślinnych, które pomogą Ci narysować realistyczne krajobrazy. Jest to łatwy w użyciu zestaw narzędzi i bardzo idealny dla początkujących, ponieważ wystarczy wybrać pędzel, ustawić kolor i zacząć malować na płótnie.

Learn More

Liście dla Procreate

Ten zestaw pędzli zawiera kolekcję 100 pędzli stemplowych roślin, liści, gałęzi i drzew do różnych projektów, takich jak ilustracje, zaproszenia, logo, wzory, sztuki ścienne i wiele innych. Zestaw narzędzi zawiera również 6 palet kolorów procreate, 100 plików wektorowych, 100 plików PNG z przezroczystym tłem oraz przewodnik referencyjny w formacie PDF. Zestaw jest kompatybilny z programami Adobe Photoshop w wersji CS4 i wyższych, Adobe Illustrator w wersji CS4 i wyższych, Affinity oraz aplikacjami Procreate.


wiadomość sponsorowanaDowiedz się więcej

Pędzle naturalne dla Procreate

Zainspirowany książkami dla dzieci z połowy wieku, ten zestaw pędzli zawiera kolekcję 20 super-wersalnych pędzli ilustracji przyrodniczych. Składa się z ołówków, kred i cieni, które można wykorzystać w szerokim zakresie prac artystycznych od początku do końca.

Naturalne pędzle w tym zestawie są znane ze swojej wszechstronności i możesz użyć szerszej końcówki pędzla w tym zestawie, aby narysować pociągnięcia kredą i stworzyć niesamowite tekstury. Dodatkowo, możesz łatwo przekształcić swoje pędzle w potężne shadery, ustawiając je na maksymalny rozmiar.

Dowiedz się więcej

Procreate Pędzle do stempli sylwetek drzew

wiadomość sponsorowana


Ta paczka składa się z 10 pędzli do stemplowania drzew, które są bardzo przydatne w tworzeniu leśnych scenerii i dodawaniu naturalnych elementów do swoich prac. Rysowanie drzew może zająć sporo czasu, dlatego te oszczędzające czas pędzle pomagają przyspieszyć pracę. Pędzle w tej paczce są w formacie .brushset i wymagają do instalacji Procreate w wersji 4.1 lub wyższej.

Dowiedz się więcej

Leafly - Pędzel do stempli Procreate

Idealny do tworzenia wzorów, ilustracji i dodatkowych aktywów projektowych, jest to bardzo prosty i łatwy w użyciu zestaw pędzli. Pochodzi z 20 szczotek do stempli liści dla Procreate. Możesz połączyć każdy pędzel stempla z innymi, aby stworzyć niesamowite ilustracje. Ten zestaw jest kompatybilny z iPadem Pro, Procreate lub Adobe Photoshop.

Learn More

Pędzle do listowia Procreate - rośliny

Składający się z 20 wysokiej jakości pędzli liści Procreate, ten zestaw narzędzi jest bardzo przydatny do dodawania szczegółów i zainteresowania do projektów przyrodniczych z łatwością. Jedną z ekscytujących rzeczy w tym pakiecie jest to, że pędzle są wyposażone w funkcję podwójnego koloru, która pozwala wybrać dwa różne odcienie koloru lub całkowicie różne kolory.

Funkcja ta pomaga szybko dodać głębię czaszy i dodatkowe szczegóły do swoich prac. Pędzle w tym zestawie narzędzi są w formacie .brushset i są kompatybilne z wersją 4.1 programu Procreate lub wyższą.

Dowiedz się więcej

Gałęzie roślin pędzle Illustrator

Ta paczka zawiera dziewięć naturalnych gałęzi Procreate pędzle, które są idealne do dodawania naturalny wygląd do swoich projektów. Dzięki tej paczce możesz łatwo tworzyć ramki, dodawać projekty, wypełnienia i wiele więcej do swoich ilustracji.

Dowiedz się więcej

wiadomość sponsorowana


Pędzle do listowia dla Procreate

Czy chcesz narysować realistyczny krajobraz w swoim dziele sztuki? Wtedy musisz sprawdzić ten pakiet. Składający się z 60 pędzli dla Procreate, ten pakiet zawiera jedne z najbardziej realistycznych pędzli roślinnych do tworzenia naturalnych projektów. W tym pakiecie dostaniesz osiem pędzli liści, dwa pędzle kwiatów, trzy pędzle śniegu, dwa pędzle paproci, trzy pędzle chmur, sześć pędzli drzewek znaczków, trzy pędzle ptaków i wiele więcej.

Taka różnorodność pędzli sprawia, że jest on trafny dla szerokiej gamy projektów przyrodniczych. Ten zestaw narzędzi jest idealny zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, ponieważ można tworzyć realistyczne obrazy leśne z łatwością, ponieważ wystarczy wybrać pędzel, ustawić kolor i malować na płótnie.

Dowiedz się więcej

Nature Master dla Procreate

Nature Master for Procreate to kompleksowe rozwiązanie, którego potrzebujesz do tworzenia skomplikowanych środowiskowych concept artów i ilustracji. Pakiet zawiera 77 pędzli przyrodniczych, 22 pędzle do stempli i cztery palety kolorów (120 próbek), które są bardzo przydatne do szybszego malowania ilustracji niż malowanie każdego elementu po kolei.

Dodatkowo ten pakiet zawiera przewodnik użytkownika z 22 praktycznymi wskazówkami i przewodnik po pędzlach dla łatwej nauki i wskazówek. Z tak wieloma funkcjami w ofercie, ten pakiet jest odpowiedni dla ilustracji, concept art, rozwoju wizualnego, matte painting, projektowania graficznego, animacji, wizualizacji architektonicznych i wielu innych.

Dowiedz się więcej

Pakiet Procreate Nature!

Idealny do malowania wody, skał, kamieni, deszczu, światła, chmur, dymu, deszczu, śniegu, fal, drzew, środowisk naturalnych i wielu innych, jest to obowiązkowy pakiet w zestawie narzędzi projektanta. Zawiera szeroką gamę elementów Procreate, takich jak pędzle flory, elementy przyrody, chmury, pędzle cząstek, elementy przestrzeni, pędzle liści, pędzle futra, pędzle cech i wiele innych. Ten zestaw narzędzi oferuje pakiet pędzli związanych z naturą, które znajdują zastosowanie w tworzeniu nastrojowych scen, takich jak wiecznie zielone, trawa, korony drzew, ośnieżone środowiska i inne naturalne projekty.

Dowiedz się więcej

Pędzle Procreate Nature Elements

Idealny do tworzenia ultrarealistycznych krajobrazów w Procreate i składający się z 32 precyzyjnie dostrojonych pędzli Procreate, ten pakiet jest idealny do tworzenia naturalnych elementów, takich jak ośnieżone góry, drzewa, tereny, rzeki, wiecznie zielone, jeziora, pędzle deszczowe, spieczona gleba, ogień, kurz i wiele innych. Ten łatwy do zainstalowania pakiet jest kompatybilny z iPadem Pro i aplikacjami Procreate.

Dowiedz się więcej

Śnieg, mgła, mróz Photoshop Brushes

Składający się z 20 różnych i dobrej jakości pędzli, to łatwe w użyciu i potężne narzędzie jest idealne dla artystów koncepcyjnych, projektantów, fotografów, malarzy matowych, VFX facetów i innych projektantów, którzy pracują z grafiką komputerową. Ten zestaw zawiera wysokiej rozdzielczości, 20 wrażliwych na nacisk pędzli photoshop, które są trafne do tworzenia śniegu, zamieć, efekty sopli dla swoich zdjęć, projektów, produktów i innych dzieł sztuki.

Dzięki temu zestawowi narzędzi możesz dodać zduplikowane warstwy, aby Twoje projekty były bardziej intensywne. Dodatkowo możesz użyć filtra wyostrzającego w tym zestawie narzędzi, aby efekty były ostrzejsze. Jeśli chodzi o filtr rozmycia, możesz go użyć, aby dodać więcej efektów ruchu i rozmycia.

Learn More

150 Pędzle do zdjęć z pogodą

Ten zestaw pędzli pochodzi z kolekcji 150 pędzli pogodowych, aby dać unikalny i piękny widok na swoje dzieła sztuki. Wszystkie pędzle w tym zestawie są w wymiarze 2500 x 2500 pikseli i 5000 x 5000 pikseli i nadają się zarówno do projektów internetowych, jak i do druku. Z tym zestawem narzędzi otrzymasz 50 pędzli burzy, 30 pędzli śniegu, 50 pędzli mgły i 20 pędzli deszczu, które są idealne do dekorowania i uzupełniania zdjęć i dzieł sztuki.

Dowiedz się więcej

Pędzle do piór Procreate

Jeśli szukasz łatwego malowania piór ptaków, to powinieneś sprawdzić ten zestaw pędzli. Składa się on z 10 łatwych w użyciu i starannie zaprojektowanych pędzli do piór, które są bardzo przydatne w tworzeniu piór dla różnych ptaków. Dzięki tym pędzlom możesz zaprojektować jedne z najbardziej realistycznych piór ptaków.

Learn More

Pędzle do trawy w Procreate

Procreate Grass Brushes to łatwy w użyciu zestaw i doskonale nadaje się do tworzenia niesamowitych efektów trawy w twoich pracach. Ten zestaw zawiera sześć niesamowitych realistycznych pędzli do trawy, które są idealne do twoich obrazów związanych z naturą i środowiskiem. Zestaw pędzli jest kompatybilny tylko z Procreate dla iPada, a do korzystania z tego zestawu narzędzi potrzebny jest Apple Pencil (iPad Stylus).

Learn More

Pędzle do ognia w Procreate

Zestaw pędzli Procreate Fire Brushes jest bardzo przydatny w malarstwie cyfrowym, liternictwie, edycji zdjęć i wielu innych. Jest to łatwy w użyciu zestaw idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Zawiera 25+ pędzli w 4 różnych typach pędzli, takich jak pędzle ognia, pędzle lawy, pędzle dymu i pędzle iskier.

Learn More

11 stempli choinkowych dla Procreate

Ta paczka jest idealna do tworzenia scen związanych z naturą, dodawania szczegółów do napisów, ilustracji, rysunków i innych prac artystycznych. Pochodzi z 11 wysokiej jakości pędzli, takich jak jodła, jodła 2, sosna, świerk, długi świerk, mała jodła, jodła szkocka, między innymi. Możesz łatwo tworzyć obrazy o wysokiej rozdzielczości i większych rozmiarach 5000 pikseli bez utraty jakości dzięki pędzlom o wysokiej rozdzielczości i ostrych krawędziach oferowanych w tej paczce.

Learn More

Fiore - Pędzel do stempli Procreate

Idealny do tworzenia wzorów, ilustracji i wszelkich innych dzieł sztuki, Fiore - Procreate Stamp Brush to łatwy w użyciu zestaw pędzli. Pochodzi z nowoczesnego projektu i wysokiej jakości pędzli, które pomogą Ci stworzyć niesamowite projekty.

Learn More

Zestaw w Procreate #2 - 27 pędzli

Ten zestaw narzędzi zawiera dziesięć niesamowitych realistycznych pędzli do listowia, odpowiednich do obrazów, oraz sześć precyzyjnie dostrojonych pędzli Procreate do grunge'u, które świetnie nadają się do liternictwa, teksturowania tła i oczywiście do cyfrowych obrazów. Ponadto ten zestaw zawiera szeroką gamę szczotek rull, takich jak twarde rull, miękkie rull, brudne rull, oleiste rull, rozproszone rull i więcej, które są odpowiednie do tworzenia niesamowitych projektów. Ponadto ten pakiet zawiera dziesięć niesamowitych pędzli wegetariańskich, aby twoje projekty wyglądały realistycznie.

Learn More

Pędzle i stemple Flora Edge

Flora Edge Brushes & Stamps składa się z 6 kwiatowych zgrupowanych pędzli krawędziowych Photoshopa i masek PNG. W ten sposób doskonale nadaje się do twoich następnych cyfrowych kreacji. Pliki PNG w tej paczce są w 300 dpi, dzięki czemu idealnie nadają się do użycia w maskach przycinających zdjęcia lub w cyfrowym scrapbookingu, mieszanych mediach i cyfrowym dziennikarstwie artystycznym i nie tylko. Ten pakiet nie zawiera żadnych zdjęć. Jednakże, pliki PNG są czarne i pochodzą z odrobiną przezroczystości.

Dowiedz się więcej

Pędzle do listowia Procreate - Trawa 2

Ten pakiet zawiera pięć wysokiej jakości pędzli do trawy, które są bardzo przydatne do dodawania głębi i szczegółów do projektów. Pędzle zawarte w paczce mają czułą na nacisk nieprzezroczystość, co oznacza, że im lżejszy nacisk, tym liście stają się bardziej przezroczyste. Ta funkcja pomaga również układać kolor z silniejszym naciskiem. Dodatkowo, pędzle zawarte w tej paczce posiadają funkcję dual-color, która pomaga wybrać dwa różne odcienie koloru lub zupełnie inne kolory.

Learn More

Pędzle do śniegu dla Procreate

Jeśli szukasz idealnego pakietu do tworzenia projektów związanych ze śniegiem, to powinieneś sprawdzić ten zestaw narzędzi. Zawiera on 16 różnych pędzli śniegowych, takich jak uniwersytet śnieżny, mały śnieg, stempel śnieżny, duży śnieg, burza śnieżna, dzieci śnieżne, wzory śniegowe i tak dalej, dzięki czemu nadaje się do motywów zimowych, dekoracji świątecznych, motywów noworocznych i innych.

Dowiedz się więcej

Pędzle Flower Touch Procreate

Pędzle Flower Touch Procreate zawierają ponad 100 pędzli do wzorów i 50+ pędzli do stempli. Jest to niezbędny zestaw narzędzi, aby zaprezentować swoje ilustracje. Dzięki temu zestawowi pędzli możesz z łatwością rozprzestrzeniać strumień liści i kwiatów na swoich dziełach sztuki. Pędzle do wzorów zawarte w tym zestawie świetnie sprawdzają się przy rysowaniu linii, zamkniętych kształtów i wszelkiego rodzaju kreatywnych rzeczy, natomiast pędzle do stempli są idealne do zapewnienia eleganckiego wykończenia.

Dodatkowo możesz stworzyć maskę przycinającą nad warstwą tekstową i wypełnić ją tonami liści i kwiatów bez wysiłku, korzystając z 100+ pędzli kwiatowych wzorów. Co więcej, możesz użyć pędzli stempli, aby Twoje dzieła sztuki wyglądały bardziej ekspresyjnie i dziko.

Dowiedz się więcej

Stemple Procreate Watercolor Flowers

Jeśli szukasz wysokiej jakości ręcznie malowanych kwiatowych i liściastych pędzli do stempli dla aplikacji Procreate, to powinieneś sprawdzić ten zestaw. Ten zestaw pędzli zawiera 151 ręcznie malowanych, profesjonalnie zeskanowanych i oczyszczonych elementów do tworzenia akwarelowych logo, zaproszeń, pozdrowień, projektów opakowań, cytatów, papeterii i innych. Dodatkowo, ta paczka zawiera róże, lilie, eukaliptusy oraz różne gałęzie i liście, które pozwalają na zabawę z elementami i tworzenie niesamowitych dzieł sztuki.

Ciekawostką jest to, że wszystkie elementy zawarte w tym zestawie płynnie do siebie pasują, co pozwala na łatwe tworzenie własnych kompozycji. Wreszcie, możesz użyć ręcznie robionych i wyglądających jak akwarela elementów w tym zestawie jako bazy dla warstwy maski przycinającej i malować nad nimi, ponieważ są w jednym kolorze.

Dowiedz się więcej

Drzewa ogrodowe + sceny Zestaw Procreate

Ten pakiet jest idealny do szybkiego tworzenia scen wiejskich, drzew ogrodowych i ilustracji krajobrazowych na wszystkie pory roku. Zawiera Zestaw pędzli 1- zawierający 30 pędzli drzew ogrodowych, baldachimów i liści, Zestaw pędzli 2- zawierający dziewięć pędzli scen oraz 35 gotowych do użycia elementów graficznych i ilustracji, które są idealne do szkicowania scen ogrodowych i wiejskich.

Dodatkowo, można zbudować niestandardowe żywopłoty, dodać liście i tekstury w kolorach, dodać krzewy i drzewa łatwo, że odzwierciedlają temat swoich prac i ilustracji. Ten poręczny pakiet jest również trafny do tworzenia ikon logo drzew organicznych, stron internetowych i grafiki blogów. Ponadto, ten zestaw pędzli jest idealny do malowania krajobrazów, scrapbooking, cute character tło sceny ogrodowe, kartki z życzeniami, karty z podziękowaniami, i wiele więcej.

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy można otrzymać pędzle z Procreate za darmo?

Tak, niektóre pędzle Procreate są dostępne online za darmo. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać, aby je znaleźć. Alternatywnie, są też pędzle, które trzeba kupić, aby móc je pobrać.

Więcej najlepszych pędzli do Procreate

 • 15 Najlepszych pędzli do tuszu dla Procreate w 2020 roku
 • 15 najlepszych pędzli do tekstur dla Procreate
 • Top 10 pędzli do kaligrafii czarnych liter
 • 15 najlepszych pędzli olejowych dla Procreate
 • 15 najlepszych pędzli do gouche w Procreate
 • 15 najlepszych pędzli do liternictwa w Procreate
 • 15 najlepszych siatek do tworzenia liter i kompozycji w Procreate
 • 15 pędzli do akwareli w Procreate
 • Najlepsze pędzle do włosów i futra w Procreate
 • 15 najlepszych pędzli do Procreate
 • 10 najlepszych pędzli do mangi i anime dla Procreate
 • 15 Najlepszych pędzli akrylowych dla Prokraty
 • 15 najlepszych pędzli do konturowania w Procreate
 • 15 najlepszych pędzli do rysowania linii w Procreate
 • 25 najlepszych pędzli do blasku, światła, neonów, brokatu i iskier Procreate
 • 15 Najlepszych pędzli do skóry, oczu, twarzy Procreate
 • 10 pędzli do kropek dla Procreate
 • 15+ Najlepsze pędzle do wzorów dla Procreate
 • Najlepsze pędzle retro i vintage do Procreate
 • Najlepsze pędzle do szkicowania dla Procreate
 • Najlepsze pędzle do stempli dla Procreate

25 najlepszych pędzli do Procreate do drzew, przyrody, flory i liści

Dodanie kawałków natury do swojej pracy może dodać nowy poziom szczegółów, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Dzięki naszej liście 25 najlepszych pędzli do Procreate z serii Tree, Nature, Flora & Foliage możesz szybko i łatwo dodać nowe pomysły do swoich projektów, aby szybko przekazać cenne informacje o swoich projektach swoim odbiorcom.

Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej