5 powodów, dla których Graph Expo jest wydarzeniem, które trzeba zobaczyć (w roku post-drupa)

Napisany przez Robert Stabler SVP/GM, Graphic Communications Business Group, Xerox Corporation Nie jest tajemnicą, że większość producentów z naszej branży przedstawiła swoje główne zapowiedzi na 2016 rok na targach drupa, które odbyły się wiosną tego roku. Dlaczego więc powinieneś zwrócić uwagę na targi Graph Expo, które odbędą się w dniach 25-28 września w Orlando? Oto pięć powodów, dla których targi Graph Expo są, jak powiedzieliby organizatorzy, "must-see-em". 1. Poznaj to, co najlepsze w targach drupa. Graph Expo (i Xerox) będzie gospodarzem północnoamerykańskiego debiutu wielu czołowych nowości targów drupa. Zaledwie 3% z 260,000 odwiedzających targi drupa pochodziło ze Stanów Zjednoczonych, więc dla wielu jest to doskonała okazja. Uwaga redaktora: Nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w targach osobiście, będziesz mógł zobaczyć demonstracje produktów, panele branżowe i wiele innych wydarzeń na żywo, oglądając nasze transmisje na żywo. 2. Poznaj przełomowe technologie druku atramentowego. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy wprowadzono kilka naprawdę innowacyjnych produktów atramentowych, a dwa z nich firmy Xerox zostały wyróżnione nagrodami Must See 'Ems:

    Xerox® Brenva™ HD Production Inkjet Press wyróżnia się wśród atramentowych maszyn drukujących na papier cięty, które obecnie trafiają na rynek, niskim kosztem całkowitego posiadania, elastycznością przepływu pracy i sprawdzonymi technologiami z rodzin Xerox iGen®, Impika, Nuvera®, CiPress® i FreeFlow®. Przyczyniają się one do najlepszej w swojej klasie automatyzacji w linii dla optymalnej produktywności. Xerox® Direct to Object Inkjet Printer stwarza nowe możliwości druku bezpośrednio na przedmiotach o rozmiarach od kapsli po kaski piłkarskie. Materiały, na których można drukować obejmują tworzywa sztuczne, metale, ceramikę, szkło i inne podłoża, a także mogą obsługiwać płaskie, konturowe i nierówne powierzchnie, takie jak piłki golfowe. Nowa drukarka eliminuje konieczność stosowania etykiet, umożliwia personalizację i ma elegancką, kompaktową konstrukcję, która z łatwością mieści się w punktach sprzedaży detalicznej.

Oprócz tych nagradzanych technologii, zaprezentowana zostanie prasa atramentowa Xerox Rialto 900 z nowymi udoskonaleniami - dynamiczną perforacją w linii i drugim układaczem o dużej pojemności. Urządzenie to ma na celu demokratyzację druku atramentowego, czyniąc go dostępnym dla mas poprzez wyeliminowanie klasycznych barier, takich jak koszt, rozmiar i złożoność. Na koniec zaprezentowane zostaną próbki naszego nowego atramentu High Fusion. Te nowe atramenty, zaprojektowane dla urządzenia Xerox Trivor 2400, umożliwiają drukowanie bezpośrednio na tanich, podstawowych materiałach powlekanych w technice offsetowej, bez potrzeby wstępnej lub wtórnej obróbki lub powlekania atramentowego. Otwiera to kolejną dużą część rynku druku offsetowego na druk cyfrowy. 3. Konsultacje w sprawie wyzwań biznesowych. Jako największe targi komunikacji graficznej w Ameryce Północnej, Graph Expo jest jedną z najlepszych w roku okazji do nawiązania kontaktów. Wielu ekspertów Xerox będzie obecnych na naszym stoisku nr 1625, aby omówić tematy biznesowe i technologiczne. A w dwa dni - 26 i 27 września - o godzinie 16:00 na naszym stoisku odbędzie się happy hour, podczas którego będzie można nawiązać kontakty z ekspertami branżowymi i kolegami, a także z zespołem Xerox. 4. Zautomatyzuj swoją działalność. Krótsze serie, szybsze obroty, więcej zadań i wymagania wielu szybko rozwijających się aplikacji stworzyły mandat do automatyzacji. Wartość trzech kluczowych elementów w pakiecie automatyzacji przepływu pracy Xerox została potwierdzona, gdy ich najnowsze ulepszenia otrzymały nagrody Must See 'Ems.

    Xerox® FreeFlow® Core 5.0, inteligentna platforma automatyzacji, która usprawnia działania prepress w celu zwiększenia produktywności i redukcji kosztów, jest teraz dostępna w dwóch wersjach chmury - podstawowej i zaawansowanej - oprócz chmury i wersji on-premise. Xerox® FreeFlow® Digital Publisher, który automatycznie tworzy treści online, mobilne i drukowane z pojedynczego pliku PDF, oferuje teraz specjalnie sformatowane pakiety kursów mobilnych dla szkolnictwa wyższego oraz nowy, niestandardowy storefront dla aplikacji mobilnych. XMPie Campaigns on Demand integruje XMPie® PersonalEffect® StoreFlow™ i Circle, aby umożliwić spersonalizowane zamawianie i realizację wielokanałowych kampanii bezpośrednio ze sklepu Web-to-print. Rozwiązanie będzie dostępne w 2017 roku.

5. Odkryj możliwości związane z technologiami opartymi na tonerze. Dwie z naszych technologii kserograficznych otrzymały niedawno prestiżowe nagrody 2016 InterTech Technology Awards, jako przełomowe rozwiązania, które mogą wpłynąć na przyszłość branży komunikacji graficznej:

    Rozdzielczość Ultra HD w prasie Xerox® Versant® 2100 jest tak dobra, że "nie ma już powodu, aby unikać elementów, które kiedyś stanowiły problem dla druku cyfrowego - gradientów, cienkich czcionek i grafiki wektorowej", według sędziów InterTech. A suchy atrament metaliczny dostarczany przez piątą stację tonera w prasie Xerox® Color 800i/1000i "zmienia reguły gry", oferując nowe możliwości generowania przychodów, stwierdzili sędziowie.

Do Versant 2100 na targach Graph dołączy prasa Xerox® iGen® 5 z opcjonalną piątą stacją tonera, która oferuje trzy kolory poszerzające gamę barw i przezroczysty toner do dodawania wyrazistości do wybranych części drukowanych elementów. Aby uzyskać więcej informacji o firmie Xerox na targach Graph Expo, odwiedź stronę www.xerox.com/graphexpo. A jeśli nie możesz uczestniczyć w targach osobiście, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przenieść to doświadczenie do Ciebie. Śledź nas na Twitterze (@XeroxProduction), aby uzyskać najnowsze aktualizacje i oglądaj nasze transmisje wideo na żywo na Periscope.

Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej