15 Najlepsze domowe kamery bezpieczeństwa w 2022 roku (sierpień)

W dzisiejszych czasach stało się to dodatkowo ważne, aby upewnić się, że nasze domy są bezpieczne, więc nic dziwnego, że szukasz najlepszych kamer bezpieczeństwa domu.

Bardziej niż cokolwiek innego, pandemia zmusiła nas do przekształcenia naszych osobistych przestrzeni w biura, obiekty rozrywkowe, restauracje i więcej!

wiadomość sponsorowanaInnymi słowy, robimy teraz tak wiele rzeczy w domu, że stało się konieczne, abyśmy naprawdę cieszyli się byciem w miejscu, w którym mieszkamy. Podczas gdy nasze domy i mieszkania były kiedyś tylko miejscami odpoczynku po długich dniach pracy, teraz stały się centrum, w którym robimy praktycznie wszystko.

W rezultacie, jest to najwyższy czas - jeśli jeszcze nie masz - aby umieścić niezawodne kamery bezpieczeństwa domu w miejscu. To pomoże Ci zapewnić, że miejsce jest w 100% bezpieczne i rozliczane przez cały czas!

Top 15+ Best Home Security Cameras in 2022

 1. Blink Mini - Najlepszy aparat bezpieczeństwa domu ogólnie (Wybór redakcji)
 2. Arlo Pro 3 Spotlight Camera - Najlepsza wewnętrzna i zewnętrzna kamera bezpieczeństwa
 3. Deep Sentinel Smart Security System - Najlepsza kamera do ochrony domu na zewnątrz
 4. Ring Spotlight Cam Wired - Najlepsze zasilane bateryjnie zabezpieczenie domu
 5. Google Nest Cam Outdoor 2-Pack - Najlepsza kamera bezpieczeństwa dla domu obsługiwana przez Google
 6. Logitech Circle 2 - Najlepsza domowa kamera bezpieczeństwa z wykrywaniem ruchu
 7. Blink Outdoor - Najlepsza kamera zewnętrzna odporna na warunki atmosferyczne
 8. Dzwonek do drzwi Eufy Security Wi-Fi - Najlepszy dzwonek z kamerą bezpieczeństwa wideo
 9. Scout Alarm Video Doorbell - Doskonały budżetowy dzwon ek do drzwi
 10. Wewnętrzna kamera CANARY All-in-One - Wewnętrzna kamera bezpieczeństwa typu all-in-one
 11. Kamera YI Dome - Najlepsza kamera domowa przyjazna dzieciom
 12. Reolink Argus 2 - Najbardziej przystępna cenowo słoneczna kamera do ochrony domu
 13. Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt - Najbardziej przystępna cenowo obrotowa kamera do ochrony domu
 14. Netatmo Welcome - Najlepsza wewnętrzna kamera bezpieczeństwa o wyglądzie premium
 15. Mibao 1080P WiFi Camera - Najlepsza kamera bezpieczeństwa domu WiFi

Najlepsze kamery bezpieczeństwa domu porównane

Wybraliśmy Blink Mini jako nasz najlepszy wybór pod względem ceny i funkcji. Jednak poniżej porównaliśmy również kilka imponujących alternatyw.

Miniatury Najlepsza ogólna Najlepszaprzystępna cena Najlepszakamera wewnętrzna i zewnętrzna Najlepsza kameraodporna na warunki atmosferyczne Najlepsza kameradomowa przyjazna dzieciom Tytuł Blink Mini - Kompaktowa, wewnętrzna, podłączana do sieci inteligentna kamera bezpieczeństwa, wideo HD 1080p, widzenie w nocy, ruch... Security Cameras Outdoor, mibao 1080P WiFi Cameras for Home Security, IP66 Waterproof, with Two-Way... Arlo Pro 3 Spotlight Camera - 2 kamery bezpieczeństwa - bezprzewodowa, 2K Video & HDR, kolorowy... Blink Outdoor - bezprzewodowa, odporna na warunki atmosferyczne kamera bezpieczeństwa HD, dwuletnia żywotność baterii, ruch... YI Indoor Wireless WiFi Security IP Camera, Smart Nanny Pet Dog Cat Cam with Night Vision, 2-Way... Prime Status - - Star Rating - - - Recenzje 197 241 Recenzje 633 Recenzje - - - Waga 1,7 uncji 13,5 uncji 2,04 funta 48 gms 11,4 uncji Rozmiar 2 cale x 1,9 cala x 1,4 cala 8,27 x 3,94 x 3,78 cala 14,57 x 9,45 x 9,57 cala 6,4 x 14 x 11,4 cm 80 mm x 114 mm x 32 mm Rozdzielczość 1080p HD 1080p HD 2K HDR 1080p HD 1080p HD Łączność Wi-Fi Tak Tak Tak Tak Tak Cena $64.99 $29.99 $349.99 $179.99 Cena niedostępna Kup teraz Kup na Amazon Kup na Amazon Kup na Amazon Kup na Amazon Kup na Amazon Najlepszy w sumie Miniaturka Tytuł Blink Mini - Kompaktowa, wewnętrzna, podłączana do sieci inteligentna kamera bezpieczeństwa, wideo HD 1080p, widzenie w nocy, ruch... Prime Status Star Rating Recenzje 197 241 Recenzje Waga 1,7 uncji Rozmiar 2 cale x 1,9 cala x 1,4 cala Rozdzielczość 1080p HD Łączność Wi-Fi Tak Cena $64.99 Kup teraz Kup na Amazon Najlepszy przystępny cenowo Miniaturka Tytuł Kamery bezpieczeństwa na zewnątrz, mibao 1080P WiFi Kamery dla bezpieczeństwa domu, IP66 wodoodporny, z dwoma... Prime Status Star Rating Recenzje 633 Recenzje Waga 13,5 uncji Rozmiar 8,27 x 3,94 x 3,78 cala Rozdzielczość 1080p HD Łączność Wi-Fi Tak Cena $29.99 Kup teraz Kup na Amazon Najlepsza kamera wewnętrzna i zewnętrzna Miniatury Tytuł Arlo Pro 3 Spotlight Camera - 2 kamery bezpieczeństwa - bezprzewodowa, 2K Video & HDR, Color Night... Prime Status - Star Rating - Recenzje - Waga 2.04 lbs Rozmiar 14,57 x 9,45 x 9,57 cala Rozdzielczość 2K HDR Łączność Wi-Fi Tak Cena $349.99 Kup teraz Kup na Amazon Najlepsza kamera odporna na warunki atmosferyczne Miniatury Tytuł Blink Outdoor - bezprzewodowa, odporna na warunki atmosferyczne kamera bezpieczeństwa HD, dwuletnia żywotność baterii, ruch... Prime Status Star Rating - Recenzje - Waga 48 gm. Rozmiar 6,4 x 14 x 11,4 cm Rozdzielczość 1080p HD Łączność Wi-Fi Tak Cena $179.99 Kup teraz Kup na Amazon Najlepsza kamera domowa przyjazna dzieciom Miniatury Tytuł YI Indoor Wireless WiFi Security IP Camera, Smart Nanny Pet Dog Cat Cam z Night Vision, 2-Way... Prime Status - Star Rating - Recenzje - Waga 11,4 uncji Rozmiar 80 mm x 114 mm x 32 mm Rozdzielczość 1080p HD Łączność Wi-Fi Tak Cena Cena niedostępna Kup teraz Kup na Amazon


sponsorowana wiadomość15+ Najlepsze domowe kamery bezpieczeństwa w 2022 r.

1. Blink Mini (Wybór redakcji)

Blink Mini. Image credit: Blink / Amazon

Najlepsza domowa kamera bezpieczeństwa ogółem

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 2 in. x 1,9 in. x 1,4 in | Waga: 1,7 uncji | Wifi Connectvity: Tak | Kolor: Biały

Jeśli chodzi o kamery o wysokiej rozdzielczości, które mają wysoką jasność, Blink mini jest idealny. Jeden z najbardziej popularnych systemów kamer bezpieczeństwa tam, ta kamera pochodzi z imponującym systemem wykrywania ruchu.

Ten Blink Mini pozwala na przechowywanie materiału filmowego lokalnie z modułem synchronizacji 2 lub w chmurze z planem abonamentowym. W przypadku, gdy nie masz pewności co do planu abonamentowego, jest on również wyposażony w 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu można go wypróbować bez wydatków. Po okresie próbnym, jednak, to kosztuje 3 $ każdy miesiąc za kamerę.

Ten Blink Mini jest również wyposażony w noktowizor, aby zapewnić, że można uchwycić nagranie w nocy, kiedy twój dom jest najbardziej narażony. Inną wygodną cechą jest to, że to urządzenie może być dostępne z Twojego smartfona, zawsze i wszędzie, aby zobaczyć, co dzieje się w domu.

Plusy

Wady

➕ Przystępna cena ➖ Interfejs użytkownika mógłby być bardziej elegancki.
➕ Świetna jakość kamery ➖ Inteligentne wykrywanie mogłoby zostać ulepszone.
➕ Łatwa instalacja
➕ Możliwość przesyłania strumienia na żywo i dwukierunkowego dźwięku
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

197 241 Recenzje Blink Mini - Kompaktowa, wewnętrzna, wtykowa inteligentna kamera bezpieczeństwa, wideo HD 1080p, noktowizor, ruch...
 • Monitoruj wnętrze swojego domu w dzień i w nocy dzięki naszej wewnętrznej wtyczkowej inteligentnej kamerze bezpieczeństwa 1080P HD z detekcją ruchu i dwukierunkowym dźwiękiem.
 • Zobacz, usłysz i porozmawiaj z ludźmi i zwierzętami domowymi w swoim domu ze swojego smartfona z Blink Mini z widokiem na żywo i dwukierunkowym dźwiękiem.
 • Otrzymuj powiadomienia na smartfonie za każdym razem, gdy wykryty zostanie ruch lub dostosuj strefy wykrywania ruchu, aby widzieć to, co najważniejsze.
 • Użyj Mini jako wewnętrznego dzwonka do drzwi Blink Video Doorbell. Usłysz alert w czasie rzeczywistym z Mini, gdy ktoś naciśnie Twój dzwonek do drzwi.
 • Wybierz opcję zapisywania i udostępniania klipów za pomocą bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej planu subskrypcji Blink lub lokalnie za pomocą modułu Sync Module 2 (sprzedawanego oddzielnie).
$64.99 Kup na Amazon

wiadomość sponsorowana


2. Kamera punktowa Arlo Pro 3

Arlo Pro 3 Spotlight Camera. Image credit: Arlo /

AmazonNajlepsza wewnętrzna i zewnętrzna kamera bezpieczeństwa domu

Rozdzielczość: 2K HDR | Rozmiar: 14,57 x 9,45 x 9,57 cala | Waga: 2 ,04 lbs | Wifi Connectvity: Tak | Kolor: Biały

Arlo jest uznaną marką kamer bezpieczeństwa domowego, a ich Arlo Pro 3 Spotlight Camera jest doskonałym przykładem tego, jak najwyższej klasy jest ich praca. Chociaż ten pick nie ma imponującą rozdzielczość 4k jego starszy brat Arlo Ultra ma to rozszerza straszną jakość wideo niemniej jednak.

A co najlepsze? Jest najlepsza w swoim przedziale cenowym. Utilisable wewnątrz lub na zewnątrz, można snag tego zestawu bezpieczeństwa jest dostępny w 1-, 2-, 3-, 4, i 6-packs!

Pros

Wady

➕ Ma 2K i HDR Niewielka cena
Łatwy montaż ➖ Istnieją konkurenci o dłuższym czasie pracy na baterii
➕ Imponujące narzędzia do detekcji dźwięku i ruchu


➕ Dostęp do Alexy, Google Assistant i Siri.
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Sprzedaż Arlo Pro 3 Spotlight Camera - 2 kamery bezpieczeństwa - bezprzewodowa, 2K Video & HDR, Color Night...
 • Powiększ, aby zobaczyć ostre szczegóły - Oglądaj i nagrywaj wideo w rozdzielczości 2K z HDR, aby uzyskać wyraźniejszy, niezniekształcony obraz, w dzień i
 • w nocy Zobacz kolory w nocy - Zobacz cechy, takie jak twarze lub tablice rejestracyjne w pełnym kolorze, nawet w nocy, dzięki
 • kolorowemu noktowizorowi.
 • Inteligentniejsze alerty, szybsze działanie - Odbieraj powiadomienia o osobach, pojazdach i paczkach, dzięki czemu możesz podjąć szybkie działania, takie jak włączenie syreny, zadzwonienie do przyjaciela lub wezwanie służb ratunkowych, dzięki...
 • Szybka reakcja - Usłysz i porozmawiaj z gośćmi przed drzwiami dzięki wyraźnemu, dwukierunkowemu dźwiękowiZobacz
 • większy obraz - Dzięki obiektywowi o szerokim kącie widzenia 160°, który posiada automatyczną korekcję obrazu, redukującą efekt rybiego oka
 • .
$349.99 Kup na Amazon

3. Deep Sentinel Smart Security System

Deep Sentinel Smart Security System. Image credit:

AmazonNajlepsza zewnętrzna kamera bezpieczeństwa domu

Rozdzielczość: 1080p | Rozmiar: 16,93 x 10,51 x 6,34 cala | Waga: 6 uncji | Wifi Connectvity: Tak | Kolor: Czarny i czerwony

System bezpieczeństwa domowego Deep Sentinel może być jednym z droższych przedmiotów na tej liście, ale jego włączenie trzech kamer zewnętrznych i technologii dwóch dróg audio sprawia, że jest wart każdego grosza.

Kamera może być łatwo zainstalowana i ma świetną ładowarkę baterii. Co więcej, użytkownicy domowi mogą również zdecydować się na abonamentową opłatę za nadzór, w którym system AI może dotknąć profesjonalistów, jeśli wykryje nietypową aktywność. Oczywiście ta funkcja nie jest dla wszystkich, a użytkownicy nie są zobowiązani do zapisania się na nią. Mimo to, ten pick jest wspaniałym wyborem dla kamer bezpieczeństwa DIY na zewnątrz.

Pros

Wady

➕ Możliwość monitorowania bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym Wymaga połączenia wifi.
➕ Posiada wbudowaną ładowarkę akumulatorów ➖ Może być nieco droższy
Łatwa instalacja


➕ Brak ukrytych cen
Dowiedz się więcej

wiadomość sponsorowana


Najnowsza cena na Amazon:

Deep Sentinel Smart Security Cameras | Prawdziwi profesjonalni strażnicy monitorujący Twoją własność, 24/7 |...
 • Jedyny system kamer z ochroniarzami w zestawie: Zastrzeżona AI (sztuczna inteligencja) Deep Sentinel identyfikuje potencjalne zagrożenia jeszcze przed popełnieniem przestępstwa i przesyła strumieniowo do żywego strażnika, który dokonuje przeglądu, angażuje...
 • 100-procentowy brak okablowania: kamery zasilane bateriami, zintegrowana ładowarka w koncentratorze. Zestaw zawiera dodatkową baterię, dzięki czemu nigdy nie pozostaniesz bez naładowanej baterii.
 • Zawiera Deep Sentinel Smart Hub z 4-rdzeniowym procesorem, 2 procesorami AI, 64GB pamięci masowej, 4GB RAM.
 • Aplikacja mobilna Deep Sentinel Zawiera wszystkie dzwonki i gwizdki: podgląd kamery na żywo, przegląd zdarzeń, zintegrowana AI, harmonogram prywatności i tryb prywatności, strefy ochronne, dwukierunkowe audio.
 • Zawiera bezpłatną 30-dniową wersję próbną monitoringu 24/7 Live Sentinel. Po okresie próbnym subskrypcja usługi Live Sentinel będzie wynosić 200 USD miesięcznie przez 1 rok.
Kup na Amazon

4. Ring Spotlight Cam Wired

Ring Spotlight Cam Wired. Image credit: Ring /

AmazonNajlepsze zasilane bateryjnie zabezpieczenia domowe

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 6 ,4 x 14 x 11,4 cm | Waga: 1,36 kg | Łączność Wifi: Nie | Kolor: Czarny

Jeśli nie jesteś gotowy na zakup kamery i oświetlenia, jak Maximus Camera Floodlight, to Ring Spotlight Cam jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie musisz już zmagać się z przewodami elektrycznymi. Niektóre cechy, takie jak odporność na warunki atmosferyczne i dobra żywotność baterii, są dobre dla kamer bezpieczeństwa. Jeśli dostępne jest gniazdo zewnętrzne, możesz zdecydować się na jego podłączenie. Jeśli nie, możesz również uzyskać model zasilany baterią i podłączyć go do panelu słonecznego. Tak czy inaczej, prostota tego znaleziska jest zachęcająca.

Pros

Wady

➕ Zgrabna i odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja ➖ Nieco wyższa cena
Nagrywanie nawet bez wifi ➖ Nie obsługuje niektórych programów AI, takich jak Alexa czy Homekit
➕ Dobry czas pracy na baterii
➕ Łatwa instalacja
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Ring Spotlight Cam Wired - Podłączana kamera bezpieczeństwa HD z wbudowanymi reflektorami, dwukierunkową rozmową i...
 • Połącz swoją kamerę Ring z Alexą, a następnie włącz komunikaty, aby otrzymywać powiadomienia o wykryciu ruchu. Rozmawiaj z gośćmi za pośrednictwem kompatybilnych urządzeń Echo, mówiąc "Alexa, talk to the front door".
 • Pozwala widzieć, słyszeć i rozmawiać z gośćmi z telefonu, tabletu i komputera.
 • Z planem Ring Protect (subskrypcja sprzedawana oddzielnie) nagrywaj wszystkie filmy, przeglądaj to, co przegapiłeś nawet przez 180 dni, a także udostępniaj filmy i zdjęcia.
 • Wysyła alerty natychmiast po wykryciu ruchu.
 • Podłączenie do standardowych gniazdek elektrycznych zapewnia nieprzerwane zasilanie.
$199.99 Kup na Amazon

5. Google Nest Cam Outdoor 2-Pack

Google Nest Cam Outdoor 2-Pack. Image credit: Amazon /

GoogleNajlepsza kamera bezpieczeństwa w domu obsługiwana przez Google

Rozdzielczość: 1080p | Rozmiar: 3,5 x 2,8 x 2,8 cala | Waga: 11 uncji | Wifi Connectvity: Tak | Kolor: Biały

Jeden z wielu godnych pozazdroszczenia produktów Google Home, Nest funkcjonuje z asystentem Google, dzięki czemu jest to urządzenie łatwe w użyciu, jeśli już korzystasz z ekosystemu technologii Google. Na przykład, możesz powiedzieć: "Hej Google, odtwórz kamerę przy drzwiach wejściowych na patio Chromecast," i to właśnie zrobi. Biorąc wszystko pod uwagę, Nest jest wspaniałym wyborem dla kamer bezpieczeństwa wewnątrz i dzwonka do drzwi.

Pros

Wady

➕ Zgrabna i odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja ➖ Nieco wyższa cena
Nagrywanie nawet bez wifi ➖ Nie obsługuje niektórych programów AI, takich jak Alexa czy Homekit
➕ Dobry czas pracy na baterii
➕ Łatwa instalacja
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Sprzedaż 3 240 Recenzje Google Nest Cam Outdoor 2-Pack - 1st Generation - Weatherproof Outdoor Camera - Surveillance Camera...
 • Wideo na żywo 24/7: 130 Degree view pokazuje Twój dom w 1080P HD w dzień i w nocy.
 • Odporny na warunki atmosferyczne: Kabel kamery i adapter są odporne na warunki atmosferyczne.
 • Czysty jak dzień, nawet w nocy: Noktowizor równomiernie oświetla całą scenę. Zobacz, kto jest przy drzwiach i odezwij się, aby zwrócić ich uwagę.
 • Alerty w telefonie: Otrzymuj powiadomienia o aktywności, abyś wiedział, jeśli coś się stanie podczas Twojej nieobecności.
 • Zainstaluj samodzielnie: Zainstaluj samodzielnie i skieruj go w dowolne miejsce dzięki unikalnemu uchwytowi magnetycznemu. Nie wymaga koncentratora.
$384.97 Kup na Amazon

6. Logitech Circle 2 Kamera bezpieczeństwa domowego

Logitech Circle 2. Image credit: Amazon /

LogitechNajlepsza kamera bezpieczeństwa domowego z wykrywaniem ruchu

Rozdzielczość: Full 1080p HD | Rozmiar: 3 ,4 x 2,8 x 2,6 cala | Waga: 1 ,1 funta | Łączność Wifi: Tak | Kolor: Biały

Jak wiele marek na tej liście, Logitech jest podstawą w technologii domowej i rozrywkowej. Jeśli chcesz kupić kamerę bezpieczeństwa, która opiera się na dobrych opiniach, to Logitech Circle 2 może być dla Ciebie. Kamera oparta na ruchu, oferuje nagrywanie 1080p z 180-stopniowym polem widzenia. Umieść ją na zewnątrz lub w środku, to zależy od Ciebie. Zapewnia bezpłatne 24-godzinne bezpieczne przechowywanie w chmurze, co jest korzystne dla kamer bezpieczeństwa. To powiedziawszy, ten zestaw jest zdecydowanie jednym z bardziej wygodnych znalezisk na rynku dzisiaj.

Plusy

Wady

➕ Możliwość nagrywania w 1080p i tryb nocny ➖ Abonament jest trochę drogi.
➕ Ma dwukierunkowy mikrofon i głośnik ➖ Posiada tylko pamięć masową w chmurze
➕ Posiada pamięć w chmurze i wiele uchwytów.
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Logitech Circle 2 Indoor/Outdoor Wired Home Security Camera Współpracuje z Alexą, HomeKit i Google,...
 • CIRCLE 2 WIRED to łatwa w instalacji, połączona z Wi-Fi domowa kamera bezpieczeństwa, która nagrywa w momencie wykrycia ruchu i przechowuje materiał w bezpiecznej, prywatnej chmurze, współpracuje z Amazon Alexa, Apple...
 • DON'T JUST TAKE OUR WORD FOR IT, jesteśmy Wirecutter's pick: "Najlepsza kamera Wi-Fi do codziennego użytku", Gizmodo powiedział, że jesteśmy "Najlepszą kamerą bezpieczeństwa dla większości ludzi", a Business Insider mówi:...
 • FULL HD WIDE-ANGLE VIDEO WITH NIGHT VISION pozwala uchwycić naprawdę duży obraz z 180-stopniowym obiektywem szerokokątnym, pełny 1080p HD wideo w dzień lub w nocy, z noktowizorem, który jest widoczny do 15 stópFREE
 • 24-HOUR SECURE CLOUD STORAGE - przechowuje filmy oparte na ruchu do 24 godzin w swojej własnej prywatnej chmurze za darmo, zabezpieczone przy użyciu szyfrowania poziomu bankowego.W pełni zaszyfrowane TLS / AES / HTTPSDARMOWE
 • SMART ALERTY ZE ZDJĘCIAMI - Otrzymuj powiadomienia z aplikacji mobilnej z miniaturą obrazu wykrytego ruchu, aby "zobaczyć", co dzieje się w domu bez otwierania aplikacji
$264.95 Kup na Amazon

7. Blink Outdoor

Blink Outdoor Camera. Image credit: Blink /

AmazonNajlepsza kamera zewnętrzna odporna na warunki atmosferyczne

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 6 ,4 x 14 x 11,4 cm | Waga:48 gms | Łączność Wifi: Tak | Kolor: Czarny

Bezprzewodowe kamery zewnętrzne są zarówno praktyczne w montażu, jak i zapewniają bezpieczeństwo na zewnątrz. Kamera Blink Outdoor jest wyposażona w baterię o długiej żywotności, która wystarcza na 2 lata.Urządzenie jest wyposażone w dwukierunkowy dźwięk, który pozwala użytkownikom zarówno słyszeć, jak i komunikować się z osobami znajdującymi się w pobliżu

Poza tymurządzenie umożliwia tworzenie własnych stref wykrywania ruchu i stref prywatności, aby zapewnić, że użytkownik będzie ostrzegany tylko wtedy, gdy jest to istotne

.

Jednak to, co czyni tę kamerę najbardziej wyjątkową, to fakt, że jest ona odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki temu nie musisz się martwić, że deszcz, śnieg czy nawet zraszacze uszkodzą kamerę.
Dzięki rozdzielczości 1080p i funkcji widzenia w nocy, gdy robi się ciemno, kamera Blink Outdoor to ogólnie rzecz biorąc solidny wybór.

Jeśli chcesz przechowywać materiał filmowy, urządzenie to oferuje przechowywanie w chmurze na zasadzie subskrypcji w wysokości 3 dolarów za kamerę miesięcznie. Ale niezależnie od tego, czy skorzystasz z tego, czy nie, kamera Blink Outdoor jest prawdopodobnie najbardziej niezawodną kamerą bezpieczeństwa odporną na warunki atmosferyczne.

Pros

Wady

➕ Dobra wydajność wideo Niezadowalająca wydajność noktowizora
➕ Imponująca konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne Pole widzenia jest dość ograniczone.
Czas pracy na baterii wynosi do 2 lat.
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Blink Outdoor - bezprzewodowa, odporna na warunki atmosferyczne kamera bezpieczeństwa HD, dwuletnia żywotność baterii, ruch...
 • Blink Outdoor to bezprzewodowa, zasilana bateriami kamera bezpieczeństwa HD, która pomaga monitorować dom w dzień i w nocy dzięki funkcji widzenia nocnego w podczerwieni.
 • Dzięki długiej żywotności baterii, kamera Outdoor działa do dwóch lat na dwóch bateriach litowych AA (w zestawie).
 • Przechowuj nagrania wideo i zdjęcia w chmurze dzięki planowi subskrypcji Blink i zapisuj wydarzenia lokalnie w module Blink Sync Module 2 za pośrednictwem pamięci USB (sprzedawanej oddzielnie).
 • Kamera Outdoor została zbudowana tak, aby wytrzymać działanie żywiołów i pomóc Ci chronić Twój dom wewnątrz i na zewnątrz, w deszczu i w słońcu.
 • Zaprojektowany tak, aby można go było skonfigurować w kilka minut. Nie wymaga okablowania, ani profesjonalnej instalacji.
$179.99 Kup na Amazon

8. Dzwonek do drzwi Eufy Security Wi-Fi

Eufy Security Wi-Fi Video Doorbell. Image credit: Eufy /

AmazonNajlepsza kamera dzwonka do drzwi do szyfrowania bezpieczeństwa

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 4,8 x 1,69 x 0,94 cala | Waga: 3,2 uncji | Łączność Wifi: Tak | Kolor: Czarny / Biały

Jedną z głównych wad, jeśli chodzi o domowe kamery bezpieczeństwa, są często ukryte koszty, które się z nimi wiążą. Na szczęście ta kamera o rozdzielczości 2k nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami i pozwala na reagowanie w czasie rzeczywistym na każdego, kto znajduje się przy drzwiach.

Dzwonek do drzwi Eufy Security przechowuje dane lokalnie i utrzymuje materiał filmowy zaszyfrowany za pomocą szyfrowania danych AES 256-Bit. To szyfrowanie jest używane w urządzeniach klasy wojskowej. Ta kamera bezpieczeństwa jest również wyposażona w inteligentne strefy wykrywania, które pozwalają dostosować bliskość, w której jesteś powiadomiony.

Oprócz tego ta kamera z dzwonkiem do drzwi jest również wyposażona w bezprzewodowy gong, który pozwala na użycie 8 różnych gongów. Eufy Security Wi-Fi Video Doorbell jest jedną z najlepszych kamer dzwonka bezpieczeństwa, ponieważ wysyła zdjęcia bezpośrednio do smartfona.

Ponadto, ta kamera jest wyposażona w technologię wykrywania twarzy AI, co daje pewność, że zostaniesz powiadomiony tylko wtedy, gdy będzie to konieczne.

Pros

Wady

➕ Posiada kamerę o rozdzielczości 2k Wymaga regularnego ładowania.
Szyfrowanie danych klasy wojskowej Lekkie opóźnienia w czacie głosowym i wideo
➕ Nie wymaga miesięcznego abonamentu
➕ Brak ukrytych kosztów
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

eufy Security, dzwonek do drzwi Wi-Fi, rozdzielczość 2K, brak opłat miesięcznych, lokalna pamięć masowa, wykrywanie ludzi,...
 • Krystalicznie czysty obraz 2K: Rozdzielczość High Definition 2560 x 1920, w połączeniu z naszym zaawansowanym HDR i korekcją zniekształceń, zapewnia nagrywanie wideo w 2x lepszej jakości.
 • Bez ukrytych kosztów: Zaprojektowane, aby chronić Twój dom, jak również Twój portfel, produkty eufy Security to jednorazowe zakupy, które łączą bezpieczeństwo z wygodą.
 • Reaguj w czasie rzeczywistym: Rozmawiaj bezpośrednio z każdym, kto zbliża się do Twoich drzwi wejściowych za pośrednictwem dwukierunkowego systemu audio. Powiedz przyjaciołom, aby przyszli od tyłu lub że właśnie wyszedłeś po mleko.
 • Alerty, które mają znaczenie: Dzięki technologii AI i naszemu zaawansowanemu algorytmowi, kamera inteligentnie wykrywa kształt ciała i wzór twarzy. Zapewnia to, że zostaniesz ostrzeżony tylko wtedy, gdy człowiek, a nie zbłąkany...
 • Elektroniczny gong w zestawie: Obsługuje 8 zabawnych i świątecznych dzwonków i regulowany poziom głośności. Uwaga: Instalacja wymaga istniejących przewodów dzwonek na 16-24 VAC, 30 VA, lub powyżej. Nie jest kompatybilny...
$149.99 Kup na Amazon

9. Scout Alarm Video Doorbell

Scout Alarm Video Doorbell. Image credit: Scout /

AmazonŚwietna budżetowa kamera dzwonka do drzwi

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 4,96 x 1,69 x 1,39 cala | Waga: 0,32 uncji | Wifi Connectvity: Tak | Kolor: Biały, Czarny i Chrom

Jeśli szukasz w tej kategorii dzwonka do drzwi z zabezpieczeniem domowym, Scout Alarm Video Doorbell jest obiecującym wyborem. Umożliwiając właścicielom domów rozmowę z osobami stojącymi przed drzwiami, urządzenie to również bezproblemowo nagrywa lub przesyła strumienie na żywo, gdziekolwiek jesteś w swoim domu.

Plusy

Wady

➕ Ma rozdzielczość wideo 1080p ➖ Aplikacja laguje przy komunikacji dwukierunkowej
Łatwa instalacja ➖ Wymagana jest instalacja typu "zrób to sam".
➕ Imponująca detekcja wideo
➕ Posiada 3-letnią gwarancję
Learn More

Najnowsza cena na Amazon:

Scout Alarm Video Doorbell - 1080p - prosta konfiguracja - samodzielne lub kompatybilne urządzenie dla...
 • Twoje połączenie 24/7: z domem Oglądaj strumień na żywo lub nagrane klipy w dowolnym momencie za pomocą aplikacji Scout. Nagrania w czystej jakości 1080p HD w każdym oświetleniu.
 • Rozmawiaj z gośćmi z dowolnego miejsca: Dwukierunkowe audio pozwala rozmawiać z gośćmi w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Scout.
 • Odpowiedź po naciśnięciu przycisku: Nie możesz teraz rozmawiać? Wystarczy odtworzyć nagraną wcześniej wiadomość za pośrednictwem aplikacji Scout.
 • Inteligentniejsze powiadomienia: Wykrywanie osób informuje o zbliżaniu się osoby do drzwi wejściowych.
 • Szybka i łatwa instalacja :Dzwonek wideo łączy się z istniejącym okablowaniem 16V cyfrowego i analogowego dzwonka. Jeśli masz cyfrowy dzwonek do drzwi, musisz kupić nasz Scout Power Kit, szukaj...
$119.00 Kup na Amazon

10. Wewnętrzna kamera CANARY All-in-One

CANARY All-in-One Indoor Camera. Image credit: CANARY / AmazonWszechstronna

kamera wewnętrzna do ochrony domu

.

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 3 x 3 x 6 cali | Waga: 13,9 uncji | Łączność Wifi: Tak | Kolor: Czarny

CANARY All-in-One Indoor Camera może mieć niepozorny wygląd, ale posiada najnowocześniejsze funkcje, z których nie korzysta jeszcze zbyt wiele kamer bezpieczeństwa domowego.

Na przykład, ten pick jest wyposażony w czujniki środowiskowe i syrenę, która przychodzi bardzo przydatne w sytuacjach awaryjnych. Ten pick jest również kamera Wi-Fi, co oznacza, że nie musisz się już martwić o długie przewody i podłączanie długich kabli.

Pros

Wady

➕ Ma kamerę o jakości 1080 ➖ Brak lokalnej pamięci masowej
Przystępna cena Tylko 3 kamery w zestawie
➕ Posiada czujniki środowiskowe
Łatwa konfiguracja
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Sprzedaż CANARY (CAN100USBK) Wewnętrzna kamera bezpieczeństwa HD 1080p z wbudowaną syreną i...
 • KAMERA BEZPIECZEŃSTWA DOMU: Kamera IP 1080p HD wifi z wysokiej jakości dźwiękiem, szerokokątny obiektyw 147° i automatyczne widzenie w nocy, inteligentne wykrywanie osób i ruchu z alarmami, inteligentne uzbrajanie/rozbrajanie,...
 • HOME SECURITY PRO EXCLUSIVE: Syrena alarmowa 90 dB Burglar Alert, HomeHealth Technology (monitoruje jakość powietrza, temperaturę i wilgotność)
 • INCLUDES PREMIUM SERVICE (1 rok FREE w zestawie): 24/7 podgląd na żywo, rozmowa dwukierunkowa, 30-dniowa historia wideo, nieograniczone pobieranie wideo, pełnometrażowe nagrania aktywowane ruchem, przedłużona 1-letnia gwarancja, a...
 • ŁATWA USTAWIENIE: Nie wymaga instalacji.
 • Wystarczy podłączyć go do sieci, połączyć z Wi-Fi i wszystkie systemy goAWARD-WINNING
 • DESIGN: Blends pięknie do domu i może ukryć
 • się w zasięgu wzroku
$104.95 Kup na Amazon

11. Kamera kopułkowa YI

YI Indoor Wireless WiFi. Image credit:

AmazonNajlepsza przyjazna dzieciom kamera bezpieczeństwa domowego

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 80mm x 114 mm x 32 mm | Waga: 11,4 uncji | Wifi Connectvity: Tak | Kolor: Biały

Kamera kopułkowa YI, dostępna w dwóch kolorach, to niezawodna kamera bezpieczeństwa, która jest najlepsza dla domów z dziećmi. Wyposażona jest w filtr przeciwzakłóceniowy, dzięki czemu łatwiej jest usłyszeć, kto gdzie płacze. A ponieważ jest również wyposażona w funkcję dwukierunkowej komunikacji, możesz wygodnie skontaktować się z innymi osobami, niezależnie od tego, gdzie znajdują się w Twoim domu.

Pros

Wady

➕ Przystępna cena Opóźnienia w przesyłaniu danych komórkowych
➕ Możliwość śledzenia ruchu i dźwięku Nie obsługuje Alexy ani Asystenta Google.
➕ Ma możliwość przechowywania danych zarówno lokalnie, jak i w chmurze ➖ Ma tanią konstrukcję
➕ Posiada fizyczną osłonę prywatności
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

YI Indoor Wireless WiFi Security IP Camera, Smart Nanny Pet Dog Cat Cam z Night Vision, 2-Way...
 • 1080p High-definition, szerokokątny zaawansowany obiektyw szklany w połączeniu z 345° poziomym i 115° pionowym zakresem obrotu tworzą pełne pokrycie 360°. Zaawansowane widzenie nocne z 8 wbudowanymi czujnikami 940nm...
 • Zaawansowany mikrofon z wbudowanym filtrem przeciwzakłóceniowym zapewnia wyraźne, dwukierunkowe wrażenia audio. Tryb interkomu: jedna strona może jednocześnie rozmawiać i słuchać lub tryb głośnomówiący: obie strony mogą rozmawiać i...
 • Odbieraj alerty o aktywności w czasie rzeczywistym, gdy jesteś poza domem. 10-sekundowe śledzenie ruchu rejestruje i centruje poruszający się obiekt. Zapisywanie ulubionych pozycji (do 8) i powrót do nich po naciśnięciu przycisku....
 • YI Dome integruje się z rodziną YI Home w jednym prostym interfejsie. Przyjazna dla użytkownika i intuicyjna aplikacja umożliwiająca dostosowanie ustawień: alerty aktywności, auto-cruise, zakładki, udostępnianie kamery, dostosowanie...
 • Obsługuje YI Cloud, aby uniknąć ryzyka utraty materiału filmowego z karty SD, zapewnić, że wszystkie twoje filmy są bezpieczne i chronione. Zapewniamy najbardziej wydajną kompresję i najwyższą ochronę danych, więc...
Kup na Amazon

12. Reolink Argus 2

Spotlight Security Camera Wireless. Image credit: Spotlight /

AmazonNajbardziej przystępna słoneczna kamera bezpieczeństwa domu

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 4 ,53 x 2,44 x 3,54 cala | Waga: 1,85 funta | Łączność Wifi: Tak | Kolor: Biały

Jeden z bardziej wszechstronnych graczy na tej liście, Reolink Argus 2 może funkcjonować kompetentnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Eksperci uznają to urządzenie za jedną z najbardziej przystępnych cenowo kamer słonecznych na rynku. Jeśli szukasz czegoś, co nie przyczyni się do zwiększenia rachunków za media, to jest to świetny wybór.

Pros

Wady

➕ W pełni bezprzewodowa z kamerą o jakości 1080p ➖ Nie posiada funkcji zoomu.
Łatwy montaż Nie nadaje się do chłodniejszych klimatów.
➕ Kamera z funkcją widzenia nocnego
Learn More

Najnowsza cena na Amazon:

Spotlight Security Camera Wireless Outdoor Wire-Free Battery/Solar Powered, PIR Motion Activated...
 • 2K 4MP Color Night Vision: Dzięki świetlistym zintegrowanym reflektorom i 4-megapikselowemu czujnikowi CMOS, ostre nagrywanie wideo i strumieniowanie na żywo są generowane, aby pomóc Ci zobaczyć 33 stopy kolorowej wizji nocnej na...
 • Smart AI & PIR Detection: Person/Vehicle Detection+ Czujnik ruchu PIR radykalnie zmniejsza liczbę fałszywych alarmów spowodowanych przez trzepoczące ćmy lub latające gałązki. Gdy zagrożenie zostanie uchwycone w zasięgu 100° PIR...
 • Zasilanie bateryjne i bez przewodów: Zamontuj na zewnątrz tam, gdzie nie można użyć przewodów, bezproblemowo. Z wielu akcesoriów montażowych w zestawie i IP65 pogodoodporne certyfikaty, można w zasadzie umieścić kamerę bezpieczeństwa...
 • Built-in Spotlight & Syrena: Ze zintegrowanymi 2szt 6500K reflektorów i wbudowaną syreną, Argus 3 włączy światło LED i dźwięk niestandardowego alarmu syreny natychmiast po aktywacji przez ruch....
 • Podgląd na żywo i odtwarzanie: Nagrywa klipy wykryte przez ruch lokalnie na kartę microSD (do 128GB, nie dołączona). Kompatybilność z usługą Reolink Cloud, która zapewnia tworzenie kopii zapasowych poza siedzibą firmy i pozwala na...
$94.99 Kup na Amazon

13. Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt

Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt. Image credit: Eufy /

AmazonNajbardziej przystępna cenowo kamera bezpieczeństwa domowego z funkcją obrotu i poch

ylenia.

Rozdzielczość: Do 2K | Łączność Wifi: Tak | Kolor: Biały

Wiele razy kamery bezpieczeństwa domu może brzmieć jak coś, co tylko bogaci mogą sobie pozwolić. Ale to zdecydowanie nie jest przypadek, gdy masz Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt. Za nieco ponad 50 dolarów tylko, masz sobie funkcjonalną kamerę wewnętrzną bezpieczeństwa, który jest wyposażony w mechaniczne funkcje obrotu i pochylenia, automatyczne śledzenie ruchu, wykrywanie dźwięku i wysokiej rozdzielczości wideo.

Współpracuje również z Alexą i Google, pozwalając na artykułowanie poleceń bez wysiłku. To powiedziawszy, każda inna kamera na tej liście jest warta Twoich ciężko zarobionych dolarów, ale ta bierze tort za bycie najlepszą niedrogą kamerą bezpieczeństwa domu.

Pros

Wady

➕ Przystępna cena Sztuczna inteligencja może się czasem zepsuć.
Jakość wideo 2k ➖ Ma niską jakość wykonania
➕ Ma wbudowaną syrenę i lokalną pamięć masową
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Sprzedaż eufy Security, 2K Indoor Cam Bundle, Plug-in Security Indoor Camera with Wi-Fi, IP Camera, Human and...
 • Dostosowane wykrywanie: On-device AI określa, czy człowiek lub zwierzę jest obecne. Ustawić strefy aktywności i włączyć funkcję polecenia dla zwierząt domowych, tak że gdy twój zwierzak wchodzi do obszaru, w którym nie powinien być...
 • Klucz tkwi w szczegółach: Zobacz każde zdarzenie w rozdzielczości do 2K (1080P podczas korzystania z HomeKit), abyś dokładnie widział, co dzieje się w Twoim domu.
 • Inteligentna integracja: Podłącz kamerę Indoor Cam do Apple HomeKit (proszę pobrać naszą instrukcję obsługi HomeKit w sekcji informacji o produkcie poniżej), Asystenta Google lub Amazon Alexa, aby uzyskać pełną...
 • Follows the Action (Pan & Tilt Cam Only): Po wykryciu ruchu kamera automatycznie śledzi i podąża za poruszającym się obiektem. Obróć obiektyw o 360° w poziomie lub przechyl go o 96° w pionie, aby uzyskać...
 • Komunikacja z kamery: Mów w czasie rzeczywistym do każdego, kto przechodzi przez wbudowany w kamerę dwukierunkowy dźwięk.
$88.59 Kup na Amazon

14. Netatmo Welcome

Netatmo Welcome. Image credit: Netatmo /

AmazonNajlepsza wewnętrzna kamera bezpieczeństwa premium do domu

Rozdzielczość: 4 MP | Rozmiar: 5,55 x 3,46 x 7,56 cala | Waga: 3,49 uncji| Kolor: Metaliczne złoto i czarny.

Nie wszystkie domowe kamery bezpieczeństwa są godne uwagi, ale ta jest wyjątkiem. Dzięki metalicznemu wykończeniu w atrakcyjnym złotym odcieniu, ten wybór jest równie kompetentny, co ładny. Uzbrojona w funkcję wykrywania twarzy, ta kamera domowa jest łatwa w instalacji.

A ponieważ jest równie estetyczna, co funkcjonalna, nie musisz już mocować jej do ściany ani wiercić w suficie. Wystarczy, że zostawisz ją na stole lub półce i gotowe!

Pros

Wady

➕ Świetny design i wykrywanie twarzy ➖ Nie posiada funkcji przechowywania w chmurze
➕ Nie wymaga żadnej opłaty abonamentowej Jakość aparatu jest niezadowalająca
➕ Dość łatwa w obsłudze aplikacja
Dowiedz się więcej

Najnowsza cena na Amazon:

Netatmo Caméra de Surveillance Witamy $385.00 Kup na Amazon

15. Mibao 1080P WiFi Home Security Camera

Mibao 1080P WiFi Camera. Image credit: Mibao /

AmazonNajlepsza kamera bezpieczeństwa domowego WiFi

.

Rozdzielczość: 1080p HD | Rozmiar: 8 ,27 x 3,94 x 3,78 cala | Waga: 13,5 uncji | Wifi Connectvity: Tak | Kolor: Biały

Kamera WiFi Mibao 1080P to obiecujący wybór dla każdego, kto ceni sobie szyfrowanie wideo. W przypadku kradzieży kamery lub karty pamięci, złodzieje nie mają dostępu do nagrań. Dodatkowo, ta kamera bezpieczeństwa domu pochodzi również z 1080p night vision, dwukierunkowe rozmowy audio jak wiele znalezisk na tej liście, i jest wodoodporny, jak również.

Pros

Cons

➕ Wodoodporna i wytrzymała konstrukcja Brak szerokiego kąta widzenia
➕ Brak dwukierunkowego audio
➕ Kamera o jakości 1080p z funkcją noktowizji
Learn More

Najnowsza cena na Amazon:

633 Recenzje Kamery bezpieczeństwa na zewnątrz, mibao 1080P WiFi Kamery dla bezpieczeństwa domu, IP66 wodoodporny, z dwoma...
 • ????【Metalowy materiał i IP66 wodoodporny】MIBAO 1080P kamera zewnętrzna wykorzystuje materiał cynkowo-aluminiowy, aby oprzeć się ekstremalnemu ciepłu i zimnu, i jest bardziej trwały.
 • Wykorzystując najnowszą technologię IP66, nie..
 • .????【One-Key Connection & 65 Feet Night Vision】Łatwe połączenie w zaledwie 3 krokach.
 • Ultra-czuła1080P funkcja widzenia nocnego w podczerwieni, 18 * 850nm wysokiej jakości światło czujnika podczerwieni, zapewniają..
 • .????【5Dbi Enhanced Antenna & Special Multiple Encryption】5Dbi wzmocniona wersja anteny, siła sygnału jest dwa razy silniejsza niż zwykła antena 3Dbi, dając bardziej stabilne
 • ...
 • ????【Two-way Audio & Motion Detection】MIBAO kamera zewnętrzna wyposażona we wbudowany mikrofon i głośniki, pozwalają komunikować się z rodziną w dowolnym miejscu i czasie
 • . Detekcja ruchu
 • może powiadomić Cię
 • ..
 • .????【Wielofunkcyjność i przyjazna obsługa】 Łatwe ustawienie różnych funkcji, takich jak: wykrywanie ruchu, przechowywanie w chmurze, dwukierunkowe audio, widzenie nocne 1080P, wodoodporność i pyłoszczelność. Jeśli napotkasz jakiekolwiek...
$29.99 Kup na Amazon

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest najlepsza kamera bezpieczeństwa domu ogólnie?

Blink Mini jest naszym wyborem na najlepszą kamerę bezpieczeństwa dla domu. Ta kompaktowa, ale imponująca kamera ma rozdzielczość 1080p i technologię automatycznego wykrywania, która alarmuje tylko w razie potrzeby.

Która kamera domowa najlepiej sprawdza się na zewnątrz?

Kamera Blink Outdoor to świetny wybór, jeśli szukasz kamery do użytku na zewnątrz. Ta solidna kamera jest odporna na warunki atmosferyczne, więc nie musisz się martwić o niefortunne warunki wodne i pogodowe.

Jaka jest najbardziej przystępna cenowo kamera?

Kamera wewnętrzna Eufy to nasz wybór najbardziej przystępnej cenowo kamery wewnętrznej. Ta kamera Eufy jest wydajna i ma stosunkowo przystępną cenę.

Jaka jest świetna kamera bezpieczeństwa z dzwonkiem do drzwi?

Eufy Security Wi-Fi Video Doorbell to nasz wybór najlepszej kamery do drzwi pod względem niezawodności i wydajności.

Która kamera ma najlepszy system automatycznego wykrywania, który można dostosować do własnych potrzeb?

Dzwonek do drzwi Eufy Security Wi-Fi pozwala użytkownikom dostosować wykrywanie ruchu, aby zmniejszyć niepotrzebne alerty. Dzięki temu inteligentnemu systemowi autodetekcji, jesteś powiadamiany tylko wtedy, gdy nowe osoby pojawiają się w kadrze.

Jaka jest najbardziej przyjazna dzieciom kamera bezpieczeństwa?

Kamera kopułkowa YI jest bezgłośna, a także jest w stanie filtrować szumy tła. Ta kamera jest doskonałym wyborem dla środowisk z dziećmi, ponieważ umożliwia nadzór i dwukierunkową komunikację.

Powiązane:

 • Najlepsze aparaty fotograficzne dla początkujących

 • Najlepsze aparaty dla Youtuberów
 • Najlepsze aparaty dla projektantów
 • Najlepsze kamery podwodne
 • Najlepsze aparaty do fotografowania dzieł sztuki

15+ Najlepsze kamery bezpieczeństwa dla domu w 2022 r.

Upewniając się, że masz najlepszy system kamer bezpieczeństwa dla swojego domu, może zdecydowanie pomóc być spokojnym w dziwnych godzinach i kiedy z dala od domu na wycieczkach.

W tym artykule zebraliśmy szeroką gamę kamer, aby jak najlepiej dopasować się do Twoich wymagań bezpieczeństwa w domu. Czy zgadzasz się z tą listą? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej