3 Projekty wzbogacone o dokumenty o dużej wadze

Zapytaj każdego kreatywnego o ich preferencje dotyczące wagi papieru, a powiedzą ci - im cięższy, tym lepiej. Może jest to znacząca ilość substancji, którą dodaje do drukowanego materiału, a może są to dodatkowe opcje dla technik post-pressowych - tak czy inaczej, jest po prostu coś o ciężkim papierze, co graficy uwielbiają.

Domtar bierze pod uwagę wszystko, co jest cięższe niż 100 funtów papieru o dużej gramaturze, a w samej tylko marce Cougar® istnieje wiele opcji, z których wszystkie są starannie przedstawione w "Uwolnij Cougar". Gotowy do wypróbowania jednej z tych wysokowartościowych, ciężkich opcji Cougar® dla siebie?

3 projekty, w których wybór odpowiedniego papieru o dużej gramaturze może zrobić całą różnicę:

  • Premium Book and Brochure Covers - Pracujesz nad wysokiej klasy broszurą lub książką, która musi przyciągać uwagę? Wybór papieru Premium o wysokiej gramaturze do okładki z pewnością wzmocni Twój projekt. A jeśli planujesz dodać technikę post-press, np. tłoczenie lub folię, to ciężki arkusz jest idealnym sposobem na maksymalne wykorzystanie inwestycji. Jedno słowo ostrożności - upewnij się, że Twoja drukarka jest świadoma Twoich pomysłów wyboru papieru na początku procesu, aby mogła poprowadzić Cię do najlepszych wyborów w innych obszarach projektu, takich jak introligatornia, lub ostrzec Cię o wszelkich rozważaniach, które powinny mieć miejsce w trakcie procesu projektowania.
  • Wizytówki - Jest coś w wizytówce wydrukowanej na papierze o dużej gramaturze, co sprawia, że odbiorca zatrzymuje się i zwraca uwagę. Dodatkowe poczucie substancji i wagi daje więcej premii skojarzenie zarówno z firmą, jak i osobą reprezentowaną. Aby osiągnąć najwyższy poziom wyrafinowania, wypróbuj tłoczenie ślepe na papierze Cougar 130 lb. lub 160 lb., Smooth Finish. Połączenie krawężnika i aksamitnej tekstury uczyni z tej karty wyrafinowany show-stopper.
  • Foldery kieszonkowe i portmonetki - niezależnie od tego, czy tworzysz zestaw medialny, uchwyt na serię broszur, czy potrzebujesz ogólnej teczki kieszonkowej, wybór wysokiej jakości niepowlekanego, ciężkiego papieru doda zarówno piękna, jak i siły. Z Cougar Digital Color Copy 130 lb. Cover, Super Smooth Finish, nie jesteś już ograniczony do produkcji tego typu projektów z przesunięciem.

I ostatnia uwaga: chociaż jest to bardzo pożądane, decyzja o użyciu papieru o dużej gramaturze powinna być dokładnie przemyślana i dokładnie sprawdzona przez drukarkę, aby upewnić się, że jest to właściwy wybór dla Twojego konkretnego projektu. Ponadto, jeśli dotyczy to Twojego projektu, upewnij się, że wydrukowany kawałek jest oceniany prawidłowo, aby zapobiec niepożądanym efektom końcowym.

Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej