Wszystko o Jacobie Cassie (czyli o mnie) - rzeczy, których nie wiedzieliście

Po tym, jak mój post "30 czcionek, które wszyscy projektanci muszą znać" znalazł się na pierwszej stronie Digg, otrzymałem wielu nowych subskrybentów, więc pomyślałem, że to dobry moment, aby dać ludziom trochę więcej informacji o mnie (Jacob Cass) - rzeczy, których nie ma na mojej stronie o mnie.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, podsumowując, jestem 20-latkiem z Sydney w Australii, który uwielbia wszystko, co ma związek z projektowaniem! Obecnie studiuję komunikację wizualną (kierunek: projektowanie graficzne) na Uniwersytecie Newcastle w Australii, a żeby opłacić rachunki, pracuję jako freelancer jako projektant logo i grafik.

wiadomość sponsorowanaTeraz opowiem Wam o rzeczach, których nie znaleźlibyście na mojej stronie o mnie ani w moim wpisie o fotografii osobistej.

Pasje i przyjaciele

Oczywiście projektowanie jest moją pasją, ale mam też życie poza nią ???? Uwielbiam podróże, plażę, muzykę, rugby, kluby i ogólnie po prostu spędzać czas z przyjaciółmi. W połowie roku będę podróżował do 14 krajów Europy Zachodniej, na co nie mogę się doczekać!

Muszę powiedzieć, że spędzanie czasu z przyjaciółmi to coś, na co zwracam szczególną uwagę. Mam cztery główne grupy przyjaciół, z którymi się spotykam: przyjaciół ze szkoły, przyjaciół z uniwersytetu, przyjaciół ze sportu i przyjaciół, którzy nie pasują do tych grup, więc moje życie toczy się między tymi czterema grupami przyjaciół, co sprawia, że jestem zajęta.

Możesz zaprzyjaźnić się ze mną na Facebooku i dołączyć do grupy Just Creative Design.

Poniżej możesz zobaczyć moich najlepszych kolegów (jestem w środku w biało-fioletowej koszulce).


wiadomość sponsorowanaMuzyka

Moja biblioteka iTunes składa się z ponad 50 gb muzyki, więc mogę powiedzieć, że mam zróżnicowany gust muzyczny. Ale z tych 50 gb muzyki około 20 gb to muzyka taneczna. Głównie słucham muzyki tanecznej electro house. Jeśli chcesz posłuchać próbki i obejrzeć niesamowity teledysk, obejrzyj ten film.

Niektórzy z moich ulubionych wykonawców to Jack Johnson, Muscles, The Presets i większość artystów, którzy trafiają na kompilacje Ministry of Sound. Ujmijmy to tak... lubię większość muzyki.

Życie

Tak naprawdę mieszkam w dwóch miejscach, ponieważ moi rodzice są w separacji (kiedy miałem 10 lat, ale oboje nadal są wielkimi przyjaciółmi). Mieszkam w Newcastle i w Sydney, zmieniając swoje życie pomiędzy tymi dwoma miejscami (oddalonymi od siebie o około 2 godziny jazdy samochodem).

Obecnie moje życie polega na balansowaniu między Newcastle i Sydney, utrzymywaniu kontaktów z przyjaciółmi, studiowaniu i pracy jako projektant.

Praca

Tak naprawdę nie nazwałabym tego pracą, ponieważ tak bardzo to kocham, ale żeby opłacić rachunki, pracuję jako freelancer, jako projektant graficzny, jak pewnie się domyślasz. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz sprawdzić moje portfolio.

wiadomość sponsorowana


Poniżej możesz zobaczyć, gdzie pracuję przez większość czasu. Przepraszam za słabą jakość zdjęć, to były tylko szybkie fotki zrobione jakiś czas temu.

Rodzice

Niewiele osób może mieć ojca, który jest magikiem. Mój ojciec nazywa się Phil "Trust Me" Cass i jest magikiem komediowym - filmik z jego występami można obejrzeć tutaj. Zrobiłem grafikę do jego materiałów promocyjnych, które możesz zobaczyć po prawej stronie. Kliknij, aby obejrzeć go w większym rozmiarze.

Moja mama jest wedding i event plannerką, która ma własną firmę o nazwie Lenore K. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował zaplanować jakieś wydarzenie, to znasz tę panią! Działa w Newcastle i Sydney.

Jestem bardzo dumna z moich rodziców.

Przypadkowe fakty

Urodziny: 27 grudnia 1987 r. - Co można dać projektantowi na urodziny?
Kolczyki: Kiedyś miałam kolczyk w brwi, ale teraz nie mam.
Tatuaże: Żadnych, nie jestem ich fanem.
Znak zodiaku: Koziorożec
Ulubione kolory: Czarny i biały
Uwielbiam lody - wszystko, co z nimi związane.
Uwielbiam wszystko, co słodkie.
Ulubiona potrawa: pieczona jagnięcina.
Nie oglądam telewizji zbyt często (może 2 godziny tygodniowo).
Oglądam ligę rugby i kibicuję drużynie Broncos.
Wygrałem 4 konkursy na projekt graficzny w całej Australii, promując świadomość zagrożeń związanych z alkoholem.

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś wiedzieć? Proszę pytać!

Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej