Pobierz niesamowite zestawy projektów za 85-95% zniżki! Moje Top 5

Oferty wygasły, ale możesz dostać 30-50% zniżki w Rynku

Niestety, te jednorazowe oferty już wygasły, ale dobra wiadomość jest taka, że istnieje wspaniały rynek DesignCuts z zasobami projektowymi o wartości 20-50% taniej. Możesz nawet połączyć przedmioty, aby zaoszczędzić jeszcze więcej! Przeglądaj rynek "


DesignCuts szybko stało się moją ulubioną stroną z ofertami projektowymi, po prostu dlatego, że pakują tak wiele wysokiej jakości zasobów w każdy pakiet i przy ogromnej oszczędności 80-95% za każdym razem.

Na ich urodziny, są one ponowne wydanie ich najbardziej popularne oferty przeszłości, więc jest to świetna okazja, aby złapać niektóre szalenie przydatne zasoby dla bardzo zniżki. Istnieje duża liczba ofert na ich stronie internetowej, ale te byłyby moje 5 najlepszych wyborów!

wiadomość sponsorowanaMoje 5 najlepszych pakietów projektowych:


Monster Creative Font Bundle (Includes Web Fonts) - Just $29

Ten pakiet czcionek zawiera 10 wszechstronnych kreatywnych czcionek, wiele z ręcznie rysowane lub styl pędzla. Moim ulubionym wyborem z tej gromadki jest MicroBrew, dla którego już znalazłam wiele wspaniałych zastosowań. Każda waga MicroBrew jest zwykle $19 każdy, ale można dostać wszystkie 16 wagi i ozdoby za $29. Plus wszystkie inne 9 rodzin czcionek też!


Go Media's Ultimate Vector Collection (1360 Meticulous Designs) - Just $25

GoMedia było jednym z pierwszych pionierów w wydawaniu wektorowych freebies & bundles, więc używałem wielu ich zasobów wcześniej, mogę poświadczyć ich jakość. Ten pakiet DesignCuts oferuje łączy 49 z GoMedia's Complete Vector Packs za 25 dolarów, co jest niesamowitą ofertą biorąc pod uwagę, że tylko jeden pakiet jest zwykle 35 dolarów. Dostaniesz wszystko, od odzieży, do tekstur, ilustracji i wszystkiego pomiędzy, co czyni to super poręcznym dla twojego następnego projektu.


wiadomość sponsorowana
Massive Artistic Font Bundle (Includes Web Fonts) - Just $29

Czcionki mogą być dość drogie w dzisiejszych czasach, więc kiedy tylko widzę pakiet projektowy oferujący tak wielki zakres wysokiej jakości czcionek (w tym czcionek internetowych), chwytam je, póki mogę. Ta paczka była mile widzianym dodatkiem do mojej biblioteki czcionek, ponieważ brakowało mi artystycznego i ręcznie wykonanego stylu. Jako bonus, ta paczka zawiera również dodatkowe pakiety ikon i wektorów.


The Gigantic Vector Elements Bundle - Just $29

Jeśli kiedykolwiek kupiłeś wektorowy zasób online, będziesz wiedział, że nie są one tanie, więc ten przyda się wiele razy. Różnorodność w tym jednym jest to, co sprawia, że wyróżnia się, istnieją odznaki, granice, kształty, tekstury, wzory kwiatowe, elementy rysowane ręcznie, powtarzające się wzory i wiele innych najlepiej sprzedających się zasobów wektorowych.


Go Media's Monster Mock Up Collection - Just $25

wiadomość sponsorowana


Mockupy są tym, co przynosi statyczne, płaskie projekty do życia, pozwalając na prezentację fotorealistycznych projektów 3D swoim klientom. Osobiście zgromadziłem kilka szablonów mockupów, aby zaoszczędzić czas i nadać mojej pracy dodatkową przewagę. Ten pakiet od GoMedia ma ogromną różnorodność, w tym plakaty, papeteria, odzież, tagi, torby, technologia i miejsca na zewnątrz, więc jest bardzo wszechstronny, i wielki steal za 25 dolarów.


Teraz powodzenia w podejmowaniu decyzji, które z nich dostać i przepraszam za kuszenie cię z tych niesamowitych ofert!

Autor

Patryk Wieczorek

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej