Czego można oczekiwać od następnej kolorowej prasy cyfrowej

Jesteś na rynku kolorowych maszyn cyfrowych? Być może jest to Twoja pierwsza maszyna, a może potrzebujesz dodatkowej przepustowości lub wyższej jakości dla klientów. Czy jesteś zadowolony z wyników uzyskiwanych na dotychczasowej maszynie? Czy może być lepiej i jak by to wyglądało? Czego więcej oczekiwałbyś od maszyny cyfrowej, gdybyś wybierał ją dzisiaj? Biorąc pod uwagę różnorodność i ewolucję rynku urządzeń do przetwarzania obrazu, wybór tego, co naprawdę ma sens dla Twojej firmy, może być wyzwaniem. Każdy, kto szuka systemu klasy podstawowej lub średniej, ma do wyboru wiele opcji. Tak duży wybór daje nam wiele do myślenia. Gdzie są wyróżniki? Co pomoże Ci dokonać świadomej inwestycji? Wiele drukarni wybiera swoje maszyny cyfrowe ze względu na szybkość. Inne zwracają uwagę na jakość obrazu, stabilność i dokładność kolorów. Niektórzy nabywcy cyfrowych maszyn kolorowych stawiają na pierwszym miejscu potencjał rozwoju dla przyszłych zleceń. Czas sprawności i jakość usług są również typowymi czynnikami. Ale tak naprawdę, prawdopodobnie chcesz wszystkie z nich. To sprawia, że decyzja jest wieloaspektowa. Trudno jest znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania w jednym czasie i miejscu, ale jest coś, co jest blisko.

Dowiedz się z wywiadów Peer-to-Peer i "deminarium".

Nowe webinarium, które odbędzie się 10 maja, zatytułowane "Jedna cyfrowa prasa, całkowity sukces w biznesie", przedstawia zarówno perspektywy zarządzania, jak i działania w zakresie tego, czego należy szukać w cyfrowej prasie kolorowej. W webinarium właściciel Multi Media Services, Dan Flatt, oraz kierownik ds. usług na żądanie, Tony Tulanowski, rozmawiają z Chrisem Bondy, profesorem Rochester Institute of Technology Gannett Distinguished Professor. Skupią się oni na roli i wydajności cyfrowej maszyny drukującej Xerox Versant w ich działalności. Podczas części demonstracyjnej webinaru Tony Tulanowski dołączy do Briana Segnita, Product Managera Xerox, aby w praktyce zapoznać się z możliwościami i zaawansowaniem Xerox Versant.

Poznaj sposoby, w jakie cyfrowa prasa kolorowa wnosi więcej wartości i możliwości do Twojej firmy poligraficznej. Rzeczywiści użytkownicy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas tego webinarium.

Co może zrobić dla Ciebie cyfrowa prasa kolorowa?

Warto być na bieżąco zarówno z wiodącymi technologiami, jak i tymi, które dopiero się pojawiają, nawet zanim staną się potrzebne, aby w odpowiednim momencie podjąć lepszą i szybszą decyzję. Obejrzyj film "One Digital Press, Total Business Success" i porównaj swój obecny stan z tym, co jest możliwe. Prasa cyfrowa umożliwia osiągnięcie takich wyników biznesowych jak te:

    Mniej odpadów / więcej oszczędności Wyższe prędkości / szybszy obrót Zwiększona wydajność / większa objętość Większa łączność / podawanie - wykańczanie - przepływ pracy Nowe przychody z druku / więcej zleceń

Zbierz wskazówki dotyczące wyboru następnej lub pierwszej maszyny cyfrowej. Obejrzyj webinarium, aby uzyskać praktyczne odpowiedzi na pytania i pragmatyczne podejście do oceny następnej maszyny cyfrowej. Dzięki temu, czego się dowiesz, będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o wyborze kolorowej maszyny cyfrowej. W mniej niż godzinę dowiesz się więcej na temat:

    Wszechstronność pracy Wydajność Wydajność Jakość obrazu Rejestracja Elastyczność mediów Wykończenie Kalibracja Automatyzacja Rozdzielczość High-definition Personalizacja

Oto gdzie cyfrowa prasa kolorowa dodaje wartości

Wiele cech, których szukasz w prasie, może odpowiadać temu, co Multi Media Services znalazło w swojej prasie Xerox Versant. Niezależnie od tego, czy jest to drukarnia przemysłowa, czy komercyjna, cyfrowa prasa Versant może być również Twoim przełomowym urządzeniem. Podobnie jak Multi Media Services, zasługujesz na prasę, która pozwoli Ci pracować szybciej i mądrzej, z mniejszą ilością odpadów i większymi możliwościami. A Versant nie zawodzi. Dodaje wszechstronności i produktywności, co przekłada się na większą liczbę zleceń. Versant został zaprojektowany, aby:

    Zautomatyzować rejestrację, spójność kolorów Ułatwia uzyskanie doskonałych wydruków Unikać marnowania czasu i papieru Zmniejszyć ilość przeróbek

Chcesz wiedzieć, czego szukać w systemie, który został zaprojektowany z myślą o bardziej wydajnej pracy i automatyzacji? Obejrzyj film "One Digital Press, Total Business Success", aby poznać historię sukcesu, którą możesz powtórzyć we własnej firmie poligraficznej.

Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej