Spojrzenie w przyszłość druku

W ciągu ostatnich kilku lat drukarstwo doświadczyło wielu pomocnych postępów technologicznych. W Solo Printing drukowanie jest coraz szybsze i lepsze, dzięki naszej innowacyjnej technologii. Mamy wiele opcji dla Twoich potrzeb w zakresie druku, takich jak druk cyfrowy, druk arkuszowy, druk offsetowy, pełnousługowa introligatornia oraz usługi pocztowe i realizacyjne.

Druk cyfrowy
Prasa zwojowa do druku indywidualnego Jest to jeden z obszarów druku, który w ostatnich latach dokonał znacznego postępu technologicznego. Nasza nowa prasa cyfrowa jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb krótkich serii i szybkiego czasu realizacji zleceń. Kolejną zaletą druku cyfrowego jest możliwość manipulowania tekstem i obrazami od sztuki do sztuki, co pozwala na zaspokojenie potrzeb naszych partnerów w zakresie zmiennych danych.

Druk arkuszowy
Jedną z największych zalet naszych pras arkuszowych są ich możliwości powlekania w linii produkcyjnej. Od wodnego połysku do teksturowanego UV, możemy to wszystko zrobić inline. Łącząc to z prędkością do 14.000 wydruków na godzinę, otrzymujesz teraz wysokiej klasy ekonomiczny produkt, któremu nie dorównuje wiele innych drukarni. Nasze maszyny Sheet-Fed są całkowicie zautomatyzowane, co pomaga nam zwiększyć wydajność, obniżyć koszty i poprawić dokładność druku.

Web Offset Drukowanie
Potrzebujesz dużego nakładu za świetną cenę i z krótkim czasem realizacji? Druk offsetowy jest właściwym wyborem dla Ciebie. Zakup papieru w rolkach obniża koszty i sprawia, że proces drukowania jest jeszcze szybszy niż w przypadku druku arkuszowego. Nasza zdolność do składania podpisów w linii pomaga również obniżyć koszty i wydłużyć czas realizacji zlecenia.

 

Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej