Pomysł na gadżet – etui na wizytówki

Jeśli wizytówki nosimy luzem albo trzymamy je w portfelu czy marynarce to czas to zmienić. Profesjonalista w każdym calu musi dbać dosłownie o każdy szczegół swojego wizerunku a więc również o to jak będą się prezentować wizytówki. Bez etui trudno będzie o to zadbać. Wizytownik pokazuje nasz charakter, klasę oraz elegancję. Warto wiedzieć jak wybrać dla siebie dobre etui.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Zrobienie dobrego pierwszego wrażenia w każdej branży będzie bardzo ważne. Jeśli podamy komuś lekko podniszczoną wizytówkę to niestety od razu bardzo dużo tracimy. A jak wiadomo pierwsze wrażenie można robić tylko raz. W biznesie jak sprawisz dobre pierwsze wrażenie to od razu jesteś krok do przodu. Jeśli coś pójdzie nie tak to krok w tył może być dla ciebie bardzo bolesny. Warto się zastanowić czy wyglądamy na osobę, która jest dobrze zorganizowana.

Etui na wizytówki

Jeśli nasze wizytówki będą w dobrym, przygotowanym specjalnie etui to od razu spojrzenie na nas będzie zdecydowanie lepsze i klient chętniej nas wybierze. Szykowny wizytownik świadczy o dobrym guście i jednocześnie pokazuje innym, że dbamy dosłownie o każdy element swojego wizerunku.

Jak wybrać wizytownik

Wybór wizytownika powinien być tak, by dało się innym pokazać własną elegancję, indywidualizm, wyjątkowość i klasę. W przypadku pierwszej odpowiedzi świetnym rozwiązaniem będzie wizytownik skórzany, który prezentuje się klasycznie. Jest on dobry i dla Pań i dla panów. Jeśli ktoś lubi bardziej nowoczesne formy to możliwe, że dla niego takim dobrym rozwiązaniem będzie również srebrny wizytownik, który również może się dobrze sprawdzić.

Wizytownik praktyczny

To czy wizytownik będzie praktyczny zależeć będzie wyłącznie od nas. Zanim zdecydujemy się go kupić warto zwracać uwagę na to jak wygląda, jak się również prezentuje jego wnętrze. Niekiedy mamy tam również przegródki na wizytówki. Warto sprawdzić jak wygląda w środku i czy chcemy tam nosić również inne elementy, wtedy trzeba zobaczyć jak w środku będzie on podzielony.

Autor

Patryk Wieczorek

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej