10+ Najlepsze czcionki wiktoriańskie dla czarujących projektów

Czcionki to ważne aktywa, które mogą zmienić typografię każdego projektu i pozwolić ludziom postrzegać rzeczy w inny sposób. Dzięki różnym stylom czcionek, każdy projektant może stworzyć wspaniałe projekty. Na przykład, czcionki wiktoriańskie są niezwykłe i są najlepszą opcją dla projektów w stylu vintage.

Zostały one zainspirowane okresem wiktoriańskim, który trwał od 1837 do 1901 roku. Czcionki wiktoriańskie zapewniają ekscytującą i chaotyczną atmosferę w projektach. Sprawią, że Twoje projekty będą wyglądać inaczej niż inne i dadzą mnóstwo korzyści.

wiadomość sponsorowanaTutaj mamy 10 najlepszych wiktoriańskich czcionek, które możesz wykorzystać w swoich nadchodzących projektach. Jeśli chcesz dodać vintage feel do swoich projektów i sprawić, że będą one inne niż inne, możesz spróbować tych zachwycających wiktoriańskich czcionek.

10+ Najlepsze wiktoriańskie czcionki dla czarujących projektów

 1. Wiktoriańska kolekcja czcionek
 2. Victorian Letterhead
 3. Aquero - Czcionka w stylu wiktoriańskim
 4. Barthez - Czcionka wiktoriańska
 5. Victorian Elders
 6. Czcionka typu wiktoriańskiego Westkey
 7. Carllosta - Czcionka warstwowa
 8. Metalsmith - Czcionka Vintage
 9. Czcionki Vintage Rumble Brave
 10. Morshine - Victorian Display Font

Zobacz również naszą cechę klasycznych czcionek.


NAJLEPSZE CZCIONKI WIKTORIAŃSKIE - NIEOGRANICZONE POBIERANIE:

50 Million+ Fonts & Design Assets Victorian Fonts. Image credit: EnvatoPobierz

wszystkie czcionki wiktoriańskie, których potrzebujesz i wiele innych elementów projektowych, dostępnych w miesięcznej subskrypcji poprzez subskrypcję Envato Elements. Subskrypcja kosztuje $16.50 miesięcznie i daje nieograniczony dostęp do ogromnej i rosnącej biblioteki ponad 50 milionów

elementów, które można pobierać tak często jak potrzebujesz (stock effect & element packs too)!

ZACZNIJ POBIERAĆ


sponsorowana wiadomość
10+ Najlepsze czcionki wiktoriańskie dla wspaniałych projektów

Kolekcja czcionek wiktoriańskich

Wiktoriańska kolekcja czcionek to pakiet czcionek King Edward i Queen Victoria, które dają dużo opcji do tworzenia projektów. Te czcionki są dekoracyjne i klasyczne i dają wiktoriańskie poczucie do twoich projektów. Możesz je wykorzystać do projektów logo, stron internetowych, blogów, zaproszeń i innych celów.

Te czcionki są wielojęzyczne i pochodzą z 200 alternatywnych znaków. Ponieważ są zakodowane PUA, można je łatwo używać na PC i Mac. Obie czcionki są dostępne w różnych stylach i wielu formatach plików, dzięki czemu można je wykorzystać zgodnie z wymaganiami projektowymi.

Dowiedz się więcej

Wiktoriański papier firmowy

wiadomość sponsorowana


Victorianletterhead to czcionka vintage, która występuje w trzech stylach. Jest inspirowany wiktoriańską typografią i jest świetną opcją dla opakowań i etykiet. Jednak może być również używany do różnych innych celów, takich jak loga, branding, blogi itp.

Trzy style tej czcionki to styl regularny, alternatywny i serif. Każdy styl zawiera potrzebne cechy, które pomogą Ci stworzyć atrakcyjne projekty. Dostępność PUA Unicode czyni tę czcionkę bardzo łatwą w użyciu.

Learn More

Aquero - Czcionka w stylu wiktoriańskim

Aquero to stylowy font w stylu vintage, który jest w stanie uczynić każdy projekt eleganckim. Jest estetycznie atrakcyjny i jest bardzo atrakcyjny. Ten oszałamiający font jest najlepszą opcją dla nowoczesnych i klasycznych projektów. Doskonale działa na PC i Mac.

Learn More

Barthez - Czcionka wiktoriańska

Czcionka Barthez jest inspirowana wiktoriańskim wzornictwem i jest idealną opcją dla potrzeb brandingu i marketingu. Ma styl pisma ręcznego i nadaje projektom naturalne wrażenie. Jeśli potrzebujesz stworzyć projekt w stylu vintage z kilkoma unikalnie zaprojektowanymi literami, możesz rozważyć ten font. Jest dostępny w sześciu stylach, więc będziesz mieć wiele opcji do tworzenia atrakcyjnych projektów.

Learn More

wiadomość sponsorowana


The Victorian Elders

The Victorian Elders to krój pisma zawierający cztery style czcionek. Zawiera style czcionek regularnych, konturowych, gradientowych i extrude, dzięki czemu można je z łatwością wykorzystać do różnych projektów. Jest inspirowany wiktoriańskimi znakami i papierem firmowym i daje vintage wiktoriański wygląd.

Ta czcionka jest świetna do logotypu, zaproszenia, opakowania, brandingu, reklamy, projektowania szkół i różnych innych celów. Obsługuje wiele języków i pochodzi z zakodowanymi znakami PUA dla łatwości użytkowania.

Learn More

Czcionka Westkey typu wiktoriańskiego

Westkey to odważny krój pisma vintage, który jest inspirowany erą wiktoriańską. Przypomina znaczenie przeszłości i najlepiej nadaje się do projektów, które potrzebują dotyku przeszłości. Zawiera duże i małe litery, interpunkcje, liczby, symbole i wielojęzyczne wsparcie dla efektywnego doświadczenia projektowego.

Dowiedz się więcej

Carllosta - Font warstwowy

Carllosta jest czcionką warstwową i jest inspirowana stylem pisania vintage. Jest to solidny i odważny font, ale dodaje wiktoriański akcent do projektów. Możesz go użyć do logotypu, nagłówków, reklamy, opakowań, brandingu, plakatów itp. Ma piękne litery i pomoże Ci stworzyć atrakcyjne projekty w kilka sekund.

Learn More

Metalsmith - Czcionka Vintage

Metalsmith to krój pisma vintage, który nadaje projektom kulturowe wibracje. Ta rodzina czcionek jest zainspirowana entuzjazmem motocyklowym i jest w trzech stylach, abyś mógł je wykorzystać do różnych projektów. Trzy style czcionki metalsmith to Regular Clean, Ink Paint i Vintage Textured.

Każdy styl tej czcionki jest dostarczany z 655 glifami, które obejmują ligatury, alternaty i zestawy stylistyczne. Ma wygląd pisma ręcznego i daje naturalne odczucie. Rodzina czcionek Metalsmith jest dostarczana w formatach OTF, TTF, WOFF i WOFF2 dla doskonałej użyteczności.

Learn More

Czcionki Vintage Rumble Brave

Rumble Brave to znakomita kolekcja czcionek vintage, która ma mieszankę różnych stylów vintage. Jest to luksusowy font, który zawiera odmiany szeryfowe, skryptowe i dingbat. Jest zaprojektowany z klasyczną wiktoriańską koncepcją projektowania, aby dać zupełnie inny wygląd. Ta czcionka ma również kolekcję ornamentów. Możesz użyć tej czcionki do logo, projektów ślubnych, zaproszeń, plakietek i innych.

Learn More

Morshine - Wiktoriański krój pisma

Morshine to wiktoriański krój wyświetlacza z odważnymi i solidnymi literami. Ten font jest inspirowany projektowaniem liternictwa w stylu vintage i nadaje się do brandingu, opakowania, logotypu, reklamy itp.

Posiada wielojęzyczne wsparcie i zakodowane znaki PUA dla maksymalnej wszechstronności. Ponadto dostępność alternatów, swashes i ligatur ułatwia korzystanie z tej czcionki.

Learn More

Powiązane posty

 • Najlepsze czcionki dla hipsterów
 • Najlepsze czcionki do tatuażu
 • Najlepsze czcionki Disneya
 • Najlepsze czcionki ślubne
 • Najlepsze czcionki komiksowe
 • Najlepsze darmowe czcionki brandingowe

10+ Najlepsze czcionki wiktoriańskie dla uroczych projektów

Najlepsze czcionki wiktoriańskie wyglądają unikatowo i atrakcyjnie i są najlepszą opcją dla projektów w stylu vintage. Te czcionki są doskonałe, aby dodać dotyk przeszłości do swoich nadchodzących projektów. Dlatego możesz rozważyć użycie niektórych wiktoriańskich czcionek w swoich przyszłych projektach, aby wyglądały inaczej niż inne.

Autor

Patryk Wieczorek

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej