Pakiet Miłośników Czcionek - 20 wyjątkowych rodzin czcionek za 99% zniżki

Umowa wygasła, ale sprawdź rynek

Niestety ta oferta już wygasła, ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje wspaniały rynek DesignCuts z 20-50% zniżkami na zasoby projektowe. Możesz nawet połączyć przedmioty, aby zaoszczędzić jeszcze więcej! Przeglądaj rynek "


Jeśli jesteś po cholernie wszechstronnej transakcji bundle czcionki to nie szukaj dalej, z tym zbiorem 20 wyjątkowej jakości rodzin czcionek (z 280+ czcionek) za $29, zwykle $1979 (99% off).

wiadomość sponsorowanaTen szczególny pakiet, który DesignCuts złożył razem, jest niezwykle solidny ze względu na swoją wszechstronność i wyjątkowość, która z pewnością przeniesie Twoją pracę projektową na wyższy poziom.

Są tu czyste czcionki san-serif workhorse, ręcznie pisane skrypty, oszałamiające czcionki kaligraficzne i wszystko pomiędzy - prawdziwa różnorodność, aby rozszerzyć swoją bibliotekę czcionek. Są one dostarczane z czcionkami internetowymi, rozszerzonym licencjonowaniem i niesamowitym wsparciem językowym, więc jesteś w komplecie!

Każda rodzina czcionek została zbudowana przez jednych z najlepszych projektantów czcionek na świecie, co oznacza, że ważenie, kerning i każdy glif został fachowo wykonany przy użyciu zaawansowanych funkcji OpenType.

Normalnie ta kolekcja oszałamiających rodzin czcionek kosztowałaby Cię $1979, gdybyś kupował je pojedynczo, ale za jedyne $29 (99% zniżki) możesz rozszerzyć swoją obecną bibliotekę czcionek i naprawdę poprawić swoje kreatywne projekty!

Poniżej znajdują się 4 czcionki, które od razu mnie wciągnęły!


sponsorowana wiadomośćCera

Natknęłam się na najlepiej sprzedającą się rodzinę czcionek Cera na MyFonts, kiedy została wydana w listopadzie ubiegłego roku i naprawdę ją kochałam, ale była zbyt droga (55$ za wagę), więc zobaczenie jej tutaj z 6 wagami za mniej niż 29$ było po prostu niesamowite, co sprawiło, że ta oferta była warta tego sama. Jego czysty geometryczny charakter sprawiają, że jest idealny do druku i ekranu, prawdziwy koń roboczy rzeczywiście!

Stone Harbour

Stone Harbour to piękny skrypt do suchego markera z mnóstwem postawy i dodatków, takich jak rozpryski i zdjęcia. Jest to obecnie modny styl, a ten podnosi go na wyższy poziom. Odłożyłam go na bok, gdy będę potrzebowała tego beztroskiego, odręcznego wyglądu.

Authority

Ten krój pisma natychmiast przypomniał mi o mieszkaniu w Nowym Jorku - duży, odważny, blokowy, ale bez krzyczenia w twarz. Ta rodzina ma trzy style, Standard, Rounded (lekko zużyty) i Distressed, co czyni ją świetną bazą dla logo, jak również dla nagłówków i podtytułów.

Hello Sunshine Font "Duo"

Chociaż nie często pracuję w tym stylu, nie mogłam nie docenić pięknych form literowych i ogólnego stylu tego "duo" ręcznie szczotkowanego / suchego markera kroju. Dołączone ręcznie znakowane kapsle doskonale równoważą gładką, płynną naturę pisma pędzlowego, a dołączone ornamenty pomagają dodać tej dodatkowej autentyczności. Bardzo mocna kombinacja!

Ta oferta jest dostępna tylko do 31 stycznia, więc złapać te 20 wielofunkcyjnych czcionek za 29 dolarów (99% off) i dodać, że profesjonalny dotyk do swojej pracy projektowej, póki jeszcze można!

wiadomość sponsorowana


Autor

Patryk Wieczorek

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej