Jaki jest najlepszy dostawca hostingu dla kreatywnych profesjonalistów?

Często dostaję pytanie, co hosting provider używam dla moich stron i dziś odpowiadam na to pytanie, a także powody, dla których. Chciałbym również usłyszeć, co uważasz za najlepszego dostawcy usług hostingowych, czy to jako projektant, deweloper lub inny kreatywny profesjonalista.

Od 2009 roku, używam Media Temple jako mój hosting provider, najpierw na ich siatki wspólnej usługi hostingowej, a teraz na ich zarządzanym serwerze DV VPS. Poniżej znajduje się kilka powodów, dla których polecam Media Temple, jak również ekskluzywny rabat.

wiadomość sponsorowanaPowody, dla których polecam Media Temple

1) Wsparcie klienta

Jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów technicznych, MediaTemple zawsze wychodzi z siebie, aby mi pomóc. Ich system biletowy i wsparcie na Twitterze są niezwykle szybkie i zawsze pomocne. Kilka rzeczy, które pomogły mi w ciągu ostatnich kilku lat.

  • Oni uaktualnione i przeniósł moje konto z Grid do DV i pomógł z tym zestawem.
  • Oni troubleshooted dlaczego moje strony poszedł w dół (był problem RSS z Google Feedburner)
  • Odzyskali pliki root, które przypadkowo usunąłem.
  • Oni niedawno dał mi powtarzające się miesięczne zniżki, oparte z promo widziałem na konferencji pierwotnie przeznaczone dla nowych użytkowników.
  • I partied z zespołem w Vegas i może ręczyć za ich awesomeness.

2) Opcje, skala i wartość za pieniądze

Każda strona ma inne potrzeby i ruch, więc oczywiście Media Temple mają różne poziomy do wyboru i sprawiają, że łatwo jest uaktualnić i obniżyć poziom w razie potrzeby. Zacząłem na ich 20 dolarów / plan sieci, ale szybko wzrosła, że i jestem teraz na ich zarządzanym VPS 100 dolarów / plan. Dla obsługi klienta i czasu pracy, które zapewniają, mają najlepszy stosunek jakości do ceny, że spotkałem.

3) Łatwość użytkowania

Back-end prace programistyczne nie jest z pewnością moja mocna strona więc ich Centrum Konta i intuicyjne GUI sprawiają, że łatwo zarządzać moje strony i e-mail. Instalacje jednym kliknięciem i szczegółowe dokumenty wsparcia są również bonusem.


wiadomość sponsorowana4) MT wspiera branżę internetową, projektową i kreatywną

Media Temple wspiera przemysł kreatywny i często można je znaleźć na wydarzeniach branżowych, konferencjach i sponsorowaniu innych firm. Firmy takie jak AIGA, Adobe, Dribbble, jQuery i inne używają Media Temple, więc są w tym na dłuższą metę.

5) *Update* Ciągłe doskonalenie się

Odkąd MediaTemple został przejęty przez GoDaddy, ich usługa, projekt i prędkość po prostu się poprawiła. Wiem, że istnieje pewne piętno za GoDaddy, ale zapewniam, że MediaTemple jest niczym GoDaddy - rodzaj jak dawno zaginionych kuzynów kuzynów.

Ekskluzywny kod rabatowy Media Temple

Dzięki specjalnemu partnerstwu z Media Temple i Just Creative, możesz teraz uzyskać 15% zniżki na każde nowe konto z kodem promocyjnym "justcreative". 15% off jest dobre dla życia konta, powtarzające się co miesiąc. Cholernie dobra oferta, jeśli pytasz mnie! Możesz znaleźć więcej informacji na Media Temple.

Jakiego dostawcy usług hostingowych używasz i polecasz jako kreatywny profesjonalista?

Autor

Radosław Nowak

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej