Najlepsze drukarki dla małych firm na rok 2020

Jeśli szukasz najlepszych drukarek dla małych firm, wszystkie w jednej lub jednej funkcji, to trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ zebraliśmy razem najlepsze drukarki, które odpowiadają potrzebom małych i średnich firm.

Dostosowanie najlepszej drukarki dla małych firm do Twoich potrzeb wymaga upewnienia się, że urządzenie jest w stanie sprostać wymaganiom małego biura, a jednocześnie może zwiększać swoją wydajność wraz z rozwojem Twojej firmy. Nie chcesz kupować drukarki dla swojej małej firmy, a potem musisz ją zmodernizować zbyt wcześnie, gdy Twoja firma się rozrasta.

Najlepsze drukarki dla małych firm są ekonomiczne w eksploatacji - nie będą więc dużo kosztować na rachunkach za energię elektryczną ani przechodzić przez kasety z tuszem lub tonerem - powinny również oferować szybkie prędkości drukowania, które nie są kosztem jakości obrazu.

Drukarki dla małych firm znajdujące się na tej liście mogą również poradzić sobie z obsługą wielu zadań przez wiele osób w ciągu dnia. Nawet najmniejsze firmy będą wysyłać dokumenty z komputerów podłączonych do sieci przez cały dzień - a jeśli mogą również oferować funkcje kserowania, faksowania i skanowania, to jeszcze lepiej. 

Wszystko w jednej drukarce: Tak czy nie?

Na tej liście mamy kilka genialnych drukarek wielofunkcyjnych, które są urządzeniami oszczędzającymi miejsce i pieniądze dla najmniejszych biur. Drukarki All-in-One, które oferują kserokopie i skanowanie, mogą nie tylko zaoszczędzić Twoje małe pieniądze w porównaniu z zakupem urządzeń indywidualnie, ale posiadanie ich wszystkich w jednym kompaktowym urządzeniu pozwoli również zaoszczędzić miejsce.

Jeśli nie jesteś pewien, jakiego typu drukarki dla małych firm potrzebujesz, przejdź do dolnej części naszego przewodnika, gdzie wyjaśnimy najlepsze sposoby na znalezienie i zakup najlepszej drukarki dla małych firm, która odpowiada Twoim potrzebom.

Są to najlepsze drukarki z ogólnej perspektywy
Więc od czego musisz zacząć? Nawet najbardziej skromne biuro będzie prawdopodobnie połączone w sieć, a dzielenie się zasobami tak użytecznymi jak drukarka jest niezbędne. Tak więc należy patrzeć tylko na drukarki, które są zdolne do pracy w sieci. Okablowanie oferuje szybkość i solidną funkcjonalność dla stałego biura. Sieć bezprzewodowa jest elastyczna, tania w użyciu, ale nie tak szybka w użyciu.

Oto najlepsze drukarki dla firm - wybranych przez zespół Techradar Pro - dużych i małych, od podstawowego lasera monochromatycznego odpowiedniego dla małej firmy i domowego biura po małą działową drukarkę wielofunkcyjną.

1. Kyocera Ecosys P3155dn

Szybki i ekonomiczny druk laserowy

Kategoria: monochromatyczna drukarka laserowa | Prędkość drukowania: 55 str./min | Rozmiary papieru: do A4 | Pojemność papieru: 500 | Waga: 16,6 kg

Minimalna konstrukcja tej monochromatycznej drukarki A4 wygląda elegancko i czuje się dobrze wykonana, jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę wysoką cenę. Brakuje na nim krzykliwego ekranu dotykowego, a nawet wbudowanego Wi-Fi, ale może okazać się bardzo wysokiej jakości czarno-białe wydruki szybko i ekonomicznie. Obliczyliśmy, że koszt jednej strony to zaledwie 0,4p za stronę. Taca na papier jest wystarczająco głęboka, aby pomieścić całą rolkę papieru, a maksymalna prędkość drukowania wynosi 55 str./min, dzięki czemu ta wydajna drukarka jest idealna do obsługi małego biura o dużym zapotrzebowaniu na druk.

2. Xerox VersaLink C400DN

Wysokiej jakości druk kolorowy dla małego biura

Kategoria: kolorowa drukarka laserowa | Prędkość drukowania: 35 str./min | Rozmiary papieru: do A4 | Pojemność papieru: 550 | Waga: 26kg

Urządzenie VersaLink C400, skierowane do zapracowanych małych i średnich przedsiębiorstw, oferuje funkcje, których nie widać na przeciętnej drukarce laserowej A4. Na przykład, interfejs jest ekranem dotykowym w stylu smartfona, do którego można pobrać aplikacje dodające funkcjonalności. Drukuje dość szybko, a w głównej kasecie na papier znajduje się miejsce na 550 arkuszy A4. A dzięki modułowej budowie, można dodać kolejne kasety na papier i podstawę na kółkach. Nie jest on szczególnie tani w zakupie, ani w uruchomieniu, ale jakość druku jest doskonała, a zwłaszcza zatwierdzona przez Panton wydajność kolorów.

3. Kyocera Ecosys FS-2100DN

Mały, ale rozszerzalny druk premium

Kategoria: monochromatyczna drukarka laserowa | Prędkość drukowania: 40 str./min | Rozmiary papieru: do A4 | Pojemność papieru: 500 | Waga: 13,5 kg

Ta wysokiej klasy drukarka monochromatyczna jest wystarczająco mała, aby zmieścić się w małym biurze, ale można ją również łatwo rozbudować o dodatkowe kasety na papier w miarę wzrostu zapotrzebowania na druk. Możesz zmieścić 500 arkuszy w środku, w miarę potrzeb, lub do 2600 po dodaniu wszystkich opcji. Drukuje bardzo szybko z prędkością 40 stron na minutę i oferuje przydatne tryby pracy dwustronnej i szkicowej. Wyświetlacz i okrągła klawiatura z przyciskami nie są tak wygodne jak ekran dotykowy, ale dzięki dożywotniemu bębenkowi Kyocera i dużej pojemności kasecie z tonerem jest to ekonomiczny sposób na drukowanie wielu wysokiej jakości stron.

Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej