Dziesięć powodów, dla których należy używać niszczarki do papieru

Jeśli siedzisz na płocie w związku z zakupem niszczarki do papieru, pozwól, że podam ci 10 dobrych powodów, dla których jej potrzebujesz. Podczas gdy niektóre z tych powodów mogą wydawać się oczywiste, inne mogą nie być panu znane.

Na początek mogę zaświadczyć, że osobiście używam niszczarki w swoim biurze i czuję, że jest ona ważną częścią działalności każdej firmy. Podczas gdy rozdrabniacze często znajdują się w dużej ilości w biurze, mogą być również używane do usuwania wrażliwych materiałów (często w dużej ilości) w domu.

Oto 10 dobrych powodów, dla których warto używać niszczarki do papieru:

  1. Jest to prawo - prawa federalne, takie jak FACTA (czytaj dalej) i HIPAA (czytaj dalej) wymagają, aby pewne rodzaje materiałów były rozdrabniane. Niezastosowanie się do tego wymogu może być podstawą do nałożenia wysokich kar i grzywien.
  2. Chroń swoich klientów - Usuwając informacje o klientach, klientach lub pacjentach, należy je rozdrobnić. Informacje takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, numer ubezpieczenia społecznego, adres i inne dane osobowe mogą szybko zamienić się w ból głowy klienta, jeśli wpadnie w niepowołane ręce.
  3. Chroń swoich pracowników - Choć często myślimy o ochronie informacji o klientach, często zapominamy o pracownikach. Dział kadr i inne działy biznesowe często zajmują się wrażliwymi informacjami o pracownikach, które powinny być odpowiednio zniszczone, gdy nie są już potrzebne.
  4. Nurkowanie wrzutowe - W większości stanów USA nurkowanie wrzutowe jest legalne. Jest to proces przesiewania przez śmieci. Podczas gdy wiele osób po prostu szuka śmieci, które uważają za wartościowe, inne osoby mają bardziej niepewne plany, które wiążą się z kradzieżą tożsamości.
  5. Wygoda - Niszczarka, umieszczona obok biurka lub w scentralizowanej lokalizacji, ułatwia usuwanie papierowych dokumentów. Ponieważ rozdrobniony papier jest bardziej kompaktowy niż zgnieciony, wymagana jest mniejsza ilość wymiany worków.
  6. Przyjazny dla środowiska - niszczarki papieru sprzedawałem klientom, którzy mieli na uwadze pomysły przyjazne dla środowiska. Niektóre z nich obejmują tworzenie ściółki do ogrodu, ściółki dla gryzoni i opakowania na wysyłane produkty. Tego typu zastosowania niszczarek obejmują zazwyczaj niszczarkę do pasków i niewrażliwych dokumentów. Większość niszczarek do papieru wykorzystuje obecnie energooszczędną technologię.
  7. Oszczędność pieniędzy - Niszczenie poufnych danych teraz zaoszczędzi wiele pieniędzy w późniejszym okresie. Ktoś, kto ubiega się o kartę kredytową lub konto bankowe pod Twoim nazwiskiem, może kosztować Cię o wiele więcej później niż cena niszczarki teraz.
  8. Zarządzanie informacjami - Chociaż nie wszystkie wyrzucane informacje zawierają poufne dane osobowe, wiele firm nie chce, aby plany, pomysły i inne informacje wpadły w niepowołane ręce, np. konkurenta. Dla wielu rządów i wojska na świecie ważne jest również niszczenie poufnych danych i informacji.
  9. Niszczy więcej niż papier - Wiele nowoczesnych niszczarek niszczy więcej niż tylko papier. Wiele z nich można używać do niszczenia płyt CD, DVD, kart kredytowych, dyskietek i innych.
  10. To jest zabawa! - Bądźmy wszyscy szczerzy. Niszczenie może być zabawne. Jest coś takiego jak niszczarka, co jest intrygujące i przyjemne.

Mam nadzieję, że te 10 punktów pomogło ci zrozumieć, jak ważne jest używanie niszczarki do papieru. W ABC Office oferujemy ponad sto różnych modeli niszczarek do papieru. Cały nasz wybór niszczarek do papieru można znaleźć tutaj.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 1-800-658-8788 w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące niszczarki do papieru. Zachęcamy również do zgłaszania uwag i komentarzy dotyczących niszczarek do papieru.

Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej