Jak oszczędzić na kosztach druku opakowań

To, jak wyglądają Państwa opakowania, szczególnie dla firm, jest bardzo ważne, ponieważ jest to jedno z pierwszych wrażeń, jakie klienci odnoszą z Państwa działalności, a także jest ważne, aby zostawić ostatnie przypomnienie w ich pamięci. Jednak drukowanie atrakcyjnych opakowań przez cały czas może okazać się dość kosztowne. Na szczęście mamy na to rozwiązanie, polegające na wykorzystaniu gumowych stempli do dekoracji opakowań zamiast nadruku. Można to zrobić na kilka sposobów, z których wszystkie pozwalają na uzyskanie przyciągających wzrok opakowań za znacznie niższą cenę, a także pozwalają na nadanie opakowaniu bardziej indywidualnego charakteru.

OTO TYLKO KILKA PRZYKŁADÓW SPOSOBÓW, W JAKI MOŻNA UŻYĆ GUMOWYCH ZNACZKÓW, ABY ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE, JEŚLI CHODZI O OPAKOWANIA;
CUSTOM LOGOS
Jednym ze sposobów na wykorzystanie gumowych stempli do dekoracji opakowania jest tworzenie niestandardowych stempli z logo. Są one świetne do wykorzystania na opakowaniu głównym produktu, ponieważ umieszczenie logo lub nazwy marki na tym, co sprzedajesz, jest ważne, aby ludzie wiedzieli, od kogo kupują, i aby wiedzieli, do kogo wrócić, jeśli im się spodoba. Użycie pieczątki do tego celu znacznie obniży koszty, ponieważ główne opakowanie jest czymś, czego prawdopodobnie będziesz musiał mieć dużo.

ZINDYWIDUALIZOWANA TAŚMA
Można również użyć znaczków do personalizacji taśmy - co może dodać coś nowego do opakowania, szczególnie w przypadku przedmiotów, które muszą być zaklejone taśmą w trakcie wysyłki, takich jak pudełka kartonowe lub koperty. Użycie stempli do wykonania takiej taśmy jest łatwe, ponieważ można po prostu powtórzyć stempel wzdłuż taśmy, a także jest tańsze niż drukowanie własnej taśmy. Jest to również kolejny świetny sposób na umieszczenie logo lub nazwy marki w opakowaniu.

ETYKIETY Z ADRESEM ZWROTNYM
Ponownie, w przypadku wszystkiego, co musi być wysłane pocztą, ważne jest posiadanie etykiety z adresem zwrotnym - szczególnie dla firm i przedsiębiorstw, które wysyłają rzeczy, takie jak ubrania, które mogą wymagać odesłania. Użycie niestandardowej pieczątki może pomóc w stworzeniu wielu etykiet zwrotnych za niską cenę, które można łatwo dołączyć do opakowania. Będzie to znacznie tańsze niż druk, ponieważ zamiast płacić hurtowo za metki, można kupić znaczek tylko raz, a następnie kupić tanie metki, a nawet stworzyć je za pomocą papieru lub taśmy.

KARTY DZIĘKUJĘ
Kolejnym dodatkowym kawałkiem opakowania, który świetnie nadaje się dla klientów, jest karta z podziękowaniami. Ponownie, użycie do tego celu gumowych stempli sprawia, że proces ten jest o wiele łatwiejszy - i może wydawać się bardziej osobisty niż drukowanie kart, jeśli otrzymasz kilka niestandardowych stempli, z których każdy mówi "dziękuję" na różne sposoby.

WYKOŃCZENIA
Gumowe pieczątki, zwłaszcza te w różnych kształtach, obok różnokolorowego tuszu, świetnie nadają się również do zwykłego ozdabiania opakowań. Dodanie kilku znaczków do pudełka przed jego wysłaniem może być spersonalizowaną różnicą, która sprawi, że ludzie zapamiętają Ciebie i Twoją firmę i będą chcieli do niej wrócić.

ZESTAWY DO STEMPLOWANIA PAPIEROWYCH TOREB
Oferujemy pełną gamę produktów stemplujących, które są idealne do pakowania żywności. Jest to świetna opcja niezależnie od tego, czy prowadzisz kawiarnię, restaurację na wynos, czy też chcesz się rozdzielić na usługi na wynos.  Dostarczamy również zestawy do stemplowania papierowych toreb, które zawierają wszystko, co jest potrzebne do stworzenia własnego opakowania; specjalny stempel zaprojektowany wyłącznie dla Twojej firmy, podkładkę atramentową i papierową torebkę. Wybierz idealny rozmiar dla swoich produktów i jesteś gotowy do drogi.

Istnieje wiele innych sposobów, na które można zintegrować użycie pieczątek gumowych w procesie pakowania, co pozwoli nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i nadal mieć świetnie wyglądające opakowanie, które jest spersonalizowane i przyciągające wzrok.

 

Autor

Michał Szumlański

Redakcja oferion.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@oferion.pl

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z projektem firmowych gadżetów. Pokazujemy, jak ważne są firmowe wizytówki, oraz co powinno się na nich znajdować. Zaskocz swoich klientów oryginalnymi gadżetami reklamowymi.

Zadbaj o swój biznes: Ergonomiczna klawiatura, a komfort pracy biurowej